Көше атауын өзгерту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігі Жаскешу ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 3019 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының заңының 37 бабының 3-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 8 желтоқсандағы 1993 жылғы Қазақстан Республикасының заңының 14 бабының 4-тармақшасына сәйкес, 2014 жылғы 17 қарашадағы Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, тұрғындардың пікірін есепке ала отырып, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Пістелі ауылындағы Пістелі көшесінің атауы Лес Қоқыров көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өз бақылауымда қалдырамын.
3. осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізідеді.
Жаскешу ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Н.А.Қалымбетов

О переименовании улицы
Решение акима Жаскешуского сельского округа акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 14 января 2015 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 февраля 2015 года № 3019
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об админитративно-территориальном устройстве Республики Казахстан», на основании заключения комиссии по Ономастике Южно-Казахстанской области и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу «Пистели» в селе Пистели в улицу имени Леса Кокырова.
2. Контроль за исполнение настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жаскешуского сельского округа              Н.Калымбетов