Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 88 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 сәуірде № 3843 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 09 наурыздағы № 383 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 09.03.2016 № 383 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағы негізінде, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ортақ пайдаланудағы жерлерде Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар туралы үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е. В. Старенковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Н. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Смағулов
"17" наурыз 2015 жыл
Курчатов қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "17" наурыздағы
№ 88 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Р/с
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
Мекен-жайы
1
"Қалалық Мәдениет үйі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанындағы алаңқай
Тәуелсіздік көшесі, 2
2
Қазпошта ғимараты жанындағы алаңқай
Абай көшесі, 13
3
"Мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңқай
Тәуелсіздік көшесі, 10
4
Қалалық автовокзал маңындағы аланқай
Красноармейская көшесі, 13

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 апреля 2015 года № 3843. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 09 марта 2016 года № 383
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 09.03.2016 № 383.
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан на землях общего пользования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Старенкову Е. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов Н. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчатовской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Смагулов
"17" марта 2015 года
Приложение к постановлению
акимата города Курчатов
от "17" марта 2015 года № 88
ДИСЛОКАЦИЯ
мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
Адрес
1
Площадка у здания казенного коммунального государственного предприятия "Городской Дом культуры"
улица Тәуелсіздік, 2
2
Площадка у здания городского узла телекоммуникаций
улица Абая, 13
3
Площадка у здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия"
улица Тәуелсіздік, 10
4
Площадка на территории городского автовокзала
улица Красноармейская, 13