Күршім ауданы Боран ауылдық округі Жаңаауыл ауылына шектеу іс-шарасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 02 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 маусымда № 4011 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 10.05.2017 № 02 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 159, № 160 ұсынысы негізінде, Боран ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Боран ауылдық округі Жаңаауыл ауылындағы ұсақ малдар және ірі қара малдары арасында сарып ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысына (А.Шапатов) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің "Күршім аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысына (М.Садуакасова) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боран ауылдық округінің әкімі: М. Агиеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау комитетінің
Күршім аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Шапатов
2015 жыл "29" мамыр
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика Министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау Комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Күршім аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
басқармасы" Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы М. Садуакасова
2015 жыл "29" мамыр

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жанаауыл Бурановского сельского округа Курчумского района
Решение акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2015 года № 4011. Утратило силу - решением акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 мая 2017 года № 02
Сноска. Утратило силу - решением акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10.05.2017 № 02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 марта 2015 года № 159, № 160, аким Бурановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Жанаауыл Бурановского сельского округа Курчумского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого и крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (А.Шапатов), руководителю республиканского государственного учреждения "Курчумское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (М.Садуакасова) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Бурановского сельского округа: М.Агиеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Курчумская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" А.Шапатов
"29" мая 2015 год
Руководитель "Курчумского районного
управления по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Восточно-Казахстанской области Комитета
по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан" М.Садуакасова
"29" мая 2015 год