Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 9 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 3802 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 14 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 19.01.2016 № 14 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері;
2) жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100%-ға дейін өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормативі;
3) жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды алсын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. С. Мамытбеков
17 қаңтар 2015 ж.
2015 жылғы 20 қаңтардағы № 9
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнiмiнiң
өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша
субсидиялар көлемдері

О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 февраля 2015 года № 3802. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 14 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и в соответствии с приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
2) норматив бюджетных субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах;
3) критерии и требования к поставщикам.
2. Признать утратившими силы некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к данному постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральск принять необходимые меры по реализации данного постановления.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М. К. Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области А. К. Утегулова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
"Согласовано"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________А. С. Мамытбеков
17 января 2015 г.
Утверждены
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 января 2015 года № 9
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного
животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства

Ескерту. Субсидиялар көлемдері жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 23.12.2015 № 367 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшембірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Сноска. Объемы субсидий - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 367 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов

2 695,6
2015 жылғы 20 қаңтардағы № 9 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Жеткізушілерге қойылатын өлшемдер мен талаптар
Субсидиялау бағыттары
Өлшемдер мен талаптар
1.
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
1. Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шарттың түпнұсқасы мен көшірмесінің болуы.
2. Жеке қосалқы шаруашылықтардағы ірі қара малдың бір аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шығындарды есептеу-анықтамасының болуы.
3. Ұрықтандырылған ірі қара малдың аналық мал басын ұрықтандыру туралы актінің және тексеру жүргізу актісінің түпнұсқалары мен көшірмелерінің болуы.
4. Отандық асылдандыру орталығынан (асылдандыру орталықтарын есепке алмағанда) ұрықты сатып алуға шарттың түпнұсқасы мен көшірмесінің болуы.
2015 жылғы 20 қаңтардағы № 9
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 43 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3492 тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 93 "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3539 тіркелген, 2014 жылғы 12 маусымдағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 236 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 43 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3631 тіркелген, 2014 жылғы 30 қыркүйектегі "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 316 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 43 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3706 тіркелген, 2014 жылғы 11 желтоқсанда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулысы.

2695,6
Утверждены
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 января 2015 года № 9
Критерии и требования к поставщикам
Направление субсидирования
Критерии и требования
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
1. Наличие оригинала и копии договора по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах.
2. Наличие справки-расчета затрат по оказанию услуг по искусственному осеменению одной головы маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах.
3. Наличие оригиналов и копии акта об осеменении и акта обследования осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота.
4. Наличие оригинала и копии договора на приобретение семени у отечественного племенного центра (за исключением племенных центров).
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 января 2015 года № 9
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2014 года № 43 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3492, опубликованное 10 апреля 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2014 года № 93 "О некоторых вопросах субсидирования в области животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3539, опубликованное 12 июня 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 9 сентября 2014 года № 236 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2014 года № 43 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3631, опубликованное 30 сентября 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье");
4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 2 декабря 2014 года № 316 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2014 года № 43 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3706, опубликованное 11 декабря 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").