Бөрлі ауданы Қарағанды ауылдық округі Киров ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Қарағанды ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қыркүйекте № 4027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Киров ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Қарағанды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы Қарағанды ауылдық округі Киров ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Степная" көшесі – "Атамекен" көшесі;
"Буденного" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"Чапаев" көшесі – "Халықтар Достығы" көшесі;
"Киров" көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"Плясункова" көшесі – "Ақжол" көшесі;
"Крупская" көшесі – "Абай" көшесі;
"Коммунистическая" көшесі – "Ақжайық" көшесі;
"Речная" көшесі – "Жағалау" көшесі;
"Почтовая" көшесі – "Мәңгілік ел" көшесі;
"Больничная" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Колхозная" көшесі" – "Бірлік" көшесі;
"Комсомольская" көшесі – "Желтоқсан" көшесі;
"Казахстанская" көшесі – "Қазақстан" көшесі;
"Карагандинская" көшесі – "Қарағанды" көшесі деп қайта аталсын.
2. Қарағанды ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б. Сагидулина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды ауылдық
округінің әкімі Д. Акмамбетов

О переименовании некоторых улиц села Кирово Карагандинского сельского округа Бурлинского района
Решение акима Карагандинского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 20 августа 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 сентября 2015 года № 4027
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кирово и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Карагандинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Кирово Карагандинского сельского округа Бурлинского района:
улица "Степная" – улица "Атамекен";
улица "Буденного" – улица "Бейбітшілік";
улица "Чапаев" – улица "Халықтар Достығы";
улица "Киров" – улица "Жеңіс";
улица "Плясункова" – улица "Ақжол";
улица "Крупская" – улица "Абай";
улица "Коммунистическая" – улица "Ақжайық";
улица "Речная" – улица "Жағалау";
улица "Почтовая" – улица "Мәңгілік ел";
улица "Больничная" – улица "Тәуелсіздік";
улица "Колхозная" – улица "Бірлік";
улица "Комсомольская" – улица "Желтоқсан";
улица "Казахстанская" – улица "Қазақстан";
улица "Карагандинская" – улица "Қарағанды".
2. Главному специалисту аппарата акима Карагандинского сельского округа (Б. Сагидулиной) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинского
сельского округа Д. Акмамбетов