Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі Тегісшіл ауылындағы атаусыз көшелерге атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қазанда № 4122 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Тегісшіл ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Борсы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округі Тегісшіл ауылындағы атаусыз көшелерге мынадай атаулар берілсін:
"№ 1" жобалық көшесі – "Р. С. Егізбаев"көшесі;
"№ 2" жобалық көшесі – "Ғ. Қараш"көшесі;
"№ 3" жобалық көшесі – "М. Ықсанов"көшесі;
"№ 4" жобалық көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі.
2. Борсы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (У. Култанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Борсы ауылдық округінің әкімі А. Б. Беккалиева

О присвоении наименований безымянным улицам села Тегисшил Борсинского сельского округа Жанибекского района
Решение акима Борсинского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 15 октября 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 октября 2015 года № 4122
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Тегисшил и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Борсинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Тегисшил Борсинского сельского округа Жанибекского района следующие наименования:
проектная улица "№ 1" –улица "Р. С. Егізбаев";
проектная улица "№ 2" – улица "Ғ. Қараш";
проектная улица "№ 3" – улица "М. Ықсанов";
проектная улица "№ 4" – улица "Тәуелсіздік".
2. Главному специалисту аппарата акима Борсинского сельского округа (Култанова У.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Борсинского сельского округа Беккалиева А. К.