"Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкін қалыптастыру, сондай-ақ оған мәліметтер енгізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 286 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2016 жылғы 10 ақпандағы № 70 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 12 ақпанда № 13060 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 786 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 22.09.2016 № 786 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі № 343 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерінің мемлекеттiк тiзiлiмiн, нормативтiк құқықтық актілерінiң эталондық бақылау банкiн жүргiзу қағидаларының 17-тармағына сәйкес, сондай-ақ «Әділет органдары туралы» 2002 жылғы 18 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкін қалыптастыру, сондай-ақ оған мәліметтер енгізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 286 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 11194 тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкін қалыптастыру, сондай-ақ оған мәліметтер енгізу жөніндегі нұсқаулықта:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Осы қағидалардың 7, 8-тармақтарында көрсетілген келіп түскен нормативтік құқықтық актілерді Эталондық банкке енгізу РҚАО-ға келіп түскен күннен бастап бес жұмыс күнінің ішінде жүзеге асырылады.»;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«14. Нормативтiк құқықтық актілерді ресiмдеу және келiсу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 тамыздағы № 773 қаулысына (бұдан әрі - № 773 қаулы) сәйкес электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік органдардан жүйеге электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы не электрондық-цифрлық жеткізгіште (CD-диск, USB флеш-карта) Microsoft Word (кеңейтілімі doc немесе docх) форматында келіп түседі.»;
Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкін қалыптастыру, сондай-ақ оған мәліметтер енгізу жөніндегі нұсқаулыққа 1-қосымшада:
1-тармақтың жиырма бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«17-деректемеде – файлдарды бекіту: DOC немесе DOCX форматындағы файлдарды жүктеу (толтырылуы міндетті);»;

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 мая 2015 года № 286 "Об утверждении Инструкции по формированию Эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также внесению в него сведений"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 10 февраля 2016 года № 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2016 года № 13060. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 22 сентября 2016 года № 786
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 22.09.2016 № 786 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 17 Правил ведения Государственного реестра нормативных правовых актов, эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года № 343, а также руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 мая 2015 года № 286 «Об утверждении Инструкции по формированию Эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также внесению в него сведений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11194) следующие изменения:
в Инструкции по формированию Эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также внесению в него сведений, утвержденной указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Внесение в Эталонный банк поступивших нормативных правовых актов, указанных в пунктах 78 Правил, осуществляется в течение пяти рабочих дней со дня их поступления в РЦПИ.»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«14. Нормативные правовые акты в электронном виде поступают из государственных органов в систему посредством системы электронного документооборота либо на электронно-цифровом носителе (CD-диск, USB флеш-карта) в формате Microsoft Word (расширение doc или docx) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2006 года № 773 «Об утверждении Правил оформления и согласования нормативных правовых актов» (далее – постановление № 773)»;
в приложении 1 к Инструкции по формированию Эталонного контрольного банка нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также внесению в него сведений:
абзац двадцать первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«в реквизите 17 - прикрепление файлов: загрузка файлов формата DOC или DOCX (обязательный для заполнения);»;

2-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«4) «№ 773 қаулыға сәйкес нормативтік құқықтық актінің (негізгі, туынды және оған қосымша (лар) мәтіні бар файлдың бірыңғай форматы Microsoft Word форматында (кеңейтілімі doc немесе docx);».
2. Заңнама департаменті белгіленген заңнамалық тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында осы бұйрықтың орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушы                          З.Баймолдина

подпункт 4) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«4) единый формат файла с текстом нормативного правового акта (основной, производный (ые) и приложение(я) к нему) в формате Microsoft Word (расширение doc или docx) в соответствии с постановлением № 773;».
2. Департаменту законодательства обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Исполняющий обязанности
Министра юстиции
Республики Казахстан                       З. Баймолдина