Ақмола облысының мемлекеттік орман қорының аумағында жеке тұлғалардың өз мұқтажы үшін орман ресурстарын жинау нормаларын және мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында орманды пайдаланғаны үшін 2017-2019 жылдарға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 5724 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14 бабы 2 тармақшасына, 42 бабы 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік орман қоры аумағында жеке тұлғалардың өз мұқтажы үшін жабайы өскен жемiстердi, жаңғақты, саңырауқұлақтарды, жидектердi, дәрiлiк шикiзатты және өзге де орман ресурстарын жинау нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында екінші дәрежелі сүрек ресурстарын дайындауға төлемақы ставкалары;
3) осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында жанама орман пайдалануға төлемақы ставкалары;
4) осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес Ақмола облысының мемлекеттік орман қорының және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарының телімдерін аңшылық шаруашылығы мұқтажы үшін, ғылыми-зерттеу, сауықтыру, рекреациялық, тарихи-мәдени, туристiк және спорттық мақсаттарына пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы
Д.Нұрмолдин
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Орман
шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитеті Ақмола облыстық
орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі аумақтық инспекциясының
басшысы
А.Дарбаев

Об утверждении норм сбора физическими лицами на территории государственного лесного фонда для собственных нужд лесных ресурсов и ставок платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях Акмолинской области на 2017-2019 годы
Решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2017 года № 5724
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2 статьи 14, пунктом 3 статьи 42 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы сбора физическими лицами на территории государственного лесного фонда Акмолинской области для собственных нужд дикорастущих плодов, орехов, грибов, ягод, лекарственного сырья и иных лесных ресурсов согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) ставки платы за заготовку второстепенных древесных ресурсов в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему решению;
3) ставки платы за побочные лесные пользования в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях Акмолинской области согласно приложению 3 к настоящему решению;
4) ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда и особо охраняемых природных территорий Акмолинской области для нужд охотничьего хозяйства, научно-исследовательских, оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских и спортивных целей, согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Тайшытаев
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата
Нурмулдин Д.Н.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Акмолинской областной
территориальной инспекции лесного
хозяйства и животного мира Комитета
лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Дарбаев

544
6
Ара ұяларын және омарталарды орнату
ұяларын
1510
7
Көкөніс өсіру, бақша өсіру және басқа ауыл шаруашылығы екпелерді өсіру, аңшылық шаруашылығы мұқтажы үшін
гектар
салық заңнамасымен анықталған жер салығының деңгейінде
Ақмола облыстық
мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 6С-7-10 шешіміне
4 қосымша
Ақмола облысының мемлекеттік орман қорының және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарының телімдерін аңшылық шаруашылығы мұқтажы үшін, ғылыми-зерттеу, сауықтыру, рекреациялық, тарихи-мәдени, туристiк және спорттық мақсаттарына пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
№ р/с
Орман пайдалану түрінің атауы
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігі үшін төлем ставкасы, теңге
Ұзақ мерзімге пайдалану
1
Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiн аңшылық шаруашылығының қажетi үшiн пайдалану
гектар
0
2
Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiн ғылыми-зерттеу және сауықтыру үшін пайдалану
гектар

544
6
Размещение ульев и пасек
улей
1510
7
Огородничество, бахчеводство и выращивание иных сельскохозяйственных культур, для нужд охотничьего хозяйства
гектар
на уровне земельного налога, определен-ного налоговым законодате-льством
Приложение 4
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 12 декабря 2016 года
№ 6С-7-10
Ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда и особо охраняемых природных территорий Акмолинской области для нужд охотничьего хозяйства, научно-исследовательских, оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских и спортивных целей
№ п/п
Наименование вида лесного пользования
Единица измерения
Ставка платы за единицу в тенге
Долгосрочное лесопользование
1
Пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства
гектар
0
2
Пользование участками государственного лесного фонда для научно-исследовательских и оздоровительных целей
гектар