Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 ақпанда № 5734 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысы негізінде, Белгород ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округінің Преображенка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Центральная көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
2) Лесная көшесі Достық көшесіне.
2. Сандықтау ауданы Белгород ауылдық округінің Раздольное ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Придорожная көшесі Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесіне;
2) Центральная көшесі Орталық көшесіне;
3) Клубная көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Белгород ауылдық округінің әкімі Б.Жангожин

О переименовании улиц населенных пунктов Белгородского сельского округа Сандыктауского района
Решение акима Белгородского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 27 декабря 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2017 года № 5734
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким Белгородского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Преображенка Белгородского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Центральная на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
2) улицу Лесная на улицу Достык.
2. Переименовать улицы села Раздольное Белгородского сельского округа Сандыктауского района:
1) улицу Придорожная на улицу Тауелсиздиктин 25 жылдыгы;
2) улицу Центральная на улицу Орталык;
3) улицу Клубная на улицу Ыбырай Алтынсарин.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Белгородского сельского округа Б.Жангожин