Алға ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 281 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 тамызда № 5034 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 тамыздағы № 311 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 18.08.2017 № 311 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6 тармақшасына, 27 - бабының 1 - тармағының 1) -тармақшасына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданыңда мүгедектер үшін, ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Джалгаспаевқа жүктелсін .
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Абдуллин.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Алгинском районе
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 13 июля 2016 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 августа 2016 года № 5034. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 18 августа 2017 года № 311
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 18.08.2017 № 311 (вводится в действие со дня его первого опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в Алгинском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Джалгаспаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким района М. Абдуллин