"Мәртөк ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 10 маусымдағы № 180 Мәртөк аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 238 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 4845 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10 маусымдағы № 180 "Мәртөк ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4429, 2015 жылғы 23 шілдеде "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің кіріспе бөлігінде (кіріспеде), сондай-ақ Мәртөк ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидаларының мәтінде "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына" деген сөздер алып тасталсын;
Мәртөк ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидаларында:
1 тармақта:
4) және 5) тармақшалары алып тасталсын;
5 тармақ алып тасталсын;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Отбасының (азаматтың) қоса берiлетiн құжаттарымен бiрге өтiнiшi негiзiнде тұрғын үй көмегі тағайындалады.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Тұрғын үй көмегiн тағайындау жолыққан айынан бастап ағымдағы тоқсанның аяғына дейiнгi мерзiмде жүргiзiледi. Жолығу айы деп өтiнiш тапсырған ай есептеледi.";
4 тарау және 16 тармақ алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихаттың сессия төрайымы Н. Оспанова
Мәртөк аудандық мәслихат хатшысы А. Исмагулов

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 180 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мартукском районе"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 2 марта 2016 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 апреля 2016 года № 4845. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 марта 2017 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10.03.2017 № 66 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 180 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мартукском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4429, опубликованное 23 июля 2015 года в газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
во вступительной части (преамбуле) указанного решения, а также в тексте Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мартукском районе слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" исключить;
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мартукском районе:
в пункте 1:
подпункты 4) и 5) исключить;
пункт 5 исключить;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Жилищная помощь назначается на основе заявления семьи (гражданина) с прилагаемыми документами.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Назначение жилищной помощи осуществляется с месяца обращения на срок до конца текущего квартала. Месяцем обращения считается месяц подачи заявления.";
главу 4 и пункт 16 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата Н. Оспанова
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Исмагулов