"Шектеу іс-шараларын алу және 2016 жылғы 3 тамыздағы № 22 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Саркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 30 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 5234 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 20 қазандағы № 14-01/300 ұсынысы негізінде Саркөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Саркөл ауылдық округінің "Масло-Пром" қыстағындағы "Баймагамбет" қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруына жоспарлы ветеринарлық сауықтыру жұмыстарының атқарылуына байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Саркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 3 тамыздағы № 22 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5031 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 тамыздағы "Темір" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Саркөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 қазандағы № 27 "Шектеу іс-шараларын алып тастау туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саркөл ауылдық округінің әкімі К.У. Шалманов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение от 3 августа 2016 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Саркульского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 29 декабря 2016 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 января 2017 года № 5234
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Темирский районной территориальной инспекции от 20 октября 2016 года № 14-01/300 аким Саркульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории крестьянского хозяйства "Баймагамбет" в зимовке "Масло-Пром" Саркульского сельского округа, в связи проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Саркульского сельского округа от 3 августа 2016 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5031, опубликованное 26 августа 2016 года в газете "Темір").
3. Отменить решение акима Саркульского сельского округа от 20 октября 2016 года № 27 "О снятии ограничительных мероприятий".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Саркульского сельского округа К.У. Шалманов