"Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 77 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 574 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 6 желтоқсанда № 4027 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 302 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 28.06.2018 № 302 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-6), 12-7) тармақшаларына және "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығымен бекітілген, Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы "Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылдың 3 наурызында № 3742 тіркелген, "Жетісу" газетінде 2016 жылдың 10 наурызында № 30 және "Огни Алатау" газетінде 2016 жылдың 10 наурызында № 30 жарияланған) № 77 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2.. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы әкімінің
міндетін атқарушы Л. Тұрлашов

О внесении изменения в постановление акимата области от 16 февраля 2016 года № 77 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки"
Постановление акимата Алматинской области от 24 ноября 2016 года № 574. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 декабря 2016 года № 4027. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 28 июня 2018 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 28.06.2018 № 302 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 12-6), 12-7) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и пунктом 5 Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 16 февраля 2016 года № 77 "Об утверждении нормативов субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 марта 2016 года № 3742, опубликованного в газете "Жетысу" от 10 марта 2016 года № 30 и в газете "Огни Алатау" от 10 марта 2016 года № 30) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Алматинской области Л. Турлашов

Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы "24" қараша №574 қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 77 қаулысымен бекітілген
Тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің бірлігіне арналған субсидиялар нормативтері
Ауылшаруашылық өнімнің атауы
Тереңдете қайта өңделген өнімдердің атауы
Шикізатқа қайта есептелген субсидиялар нормативтері, теңге/литр (теңге/килограмм)
Қант қызылшасы
Қант
9,0
Сүт
Сары май

Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "24" ноября 2016 года №574
Утверждено постановлением акимата Алматинской области от 16 февраля 2016 года № 77
Нормативы субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Нормативы субсидий в пересчете на сырье, тенге/литр
(тенге/килограмм)
Сахарная свекла
Сахар
9,0
Молоко
Сливочное масло