Тастөбе ауылдық округінің Тастөбе ауылының № 1 табынына карантин белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 4 қарашадағы № 13 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 2 желтоқсанда № 4026 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің 19.01.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 5 ұсынысының негізінде, Тастөбе ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданының Тастөбе ауылдық округінің Тастөбе ауылының № 1 табынына, мүйізді ірі қара малдардың арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты, карантин белгіленсін.
2. "Қаратал ауданының Тастөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Солтанкулова Камила Мухаевнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Қаратал ауданы Тастөбе ауылдық округі әкімінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тастөбе ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы А. Байгунысов

Об установлении карантина на табун № 1 села Тастобе Тастобинского сельского округа
Решение акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 4 ноября 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 декабря 2016 года № 4026. Утратило силу решением акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 19 января 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Тастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 19.01.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района от 16 сентября 2016 года № 5, исполняющий обязанности акима Тастобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на табун № 1 села Тастобе Тастобинского сельского округа Каратальского района в связи с возникновением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Тастобинского сельского округа Каратальского района" Солтанкулову Камилу Мухаевну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акима Тастобинского сельского округа Каратальского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Тастобинского сельского округа А. Байгунысов