"Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарын белгiлеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 257 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 17 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 2935 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарын белгiлеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 257 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 1989 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 тамыздағы № 69 "Сарысу" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Асановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жайлыбаев
Сарысу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 17 "Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарын белгiлеу туралы" Сарысу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 257 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарысу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
Е. Имашев
1 ақпан 2016 жыл
Сарысу ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 17 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
Елдi мекен атаулары
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Жаңатас қаласы
2 шағын ауданда орналасқан қалқа
3 шағын ауданда орналасқан қалқа
6 шағын ауданда орналасқан қалқа
Жібек жолы көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
С. Мұқанов және Бейбiтшiлiк көшелерiнiң қиылысындағы қалқа
А. Иманов көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
С. Сейфуллин атындағы орта мектебiнiң жанындағы
қалқа
2
Саудакент ауылы
Қ. Асанов көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
Б. Сұлтанғазиев көшесiнiң бойында орналасқан қалқа
3
Ақтоғай ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
4
Ұ. Сыздықбайұлы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
5
Арыстанды ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
6
Түркiстан ауылы
М. Әуезов атындағы орта мектебiнiң жанындағы қалқа
7
Үшбас ауылы
Ауылдық кітапхана жанындағы қалқа
8
Ұйым ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
9
Жаңаталап ауылы
Жаңаталап орта мектебі жанындағы қалқа
10
Игiлiк ауылы
Фельдшерлiк-акушерлiк пунктiнiң жанындағы қалқа
11
Өндiрiс ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
12
Жайылма ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
13
Маятас ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
14
Қызылдихан ауылы
Фельдшерлiк-акушерлiк пунктiнiң жанындағы қалқа
15
Жайлаукөл ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
16
Қамқалы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа
17
Шығанақ ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқанша
18
Шағалалы ауылы
Ауылдық кітапхана жанындағы қалқа
19
Досбол ауылы
Досбол орта мектебі жанындағы қалқа
20
Тоғызкент ауылы
Тоғызкент ауылдық округі әкiмiнiң аппараты ғимаратының жанындағы қалқа
21
Әбiлда ауылы
Ауылдық клуб жанындағы қалқа

О внесении изменений в постановление акимата Сарысуского района от 23 июля 2013 года № 257 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление Сарысуского районного акимата Жамбылской области от 26 января 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 февраля 2016 года № 2935
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарысуского района от 23 июля 2013 года за № 257 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1989, опубликовано 24 августа 2013 года в газете "Сарысу" № 69) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асанову Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жайлыбаев
Лист согласования к постановлению акимата Сарысуского района от 26 января 2016 года № 17 "О внесении изменений в постановление акимата Сарысуского района от 23 июля 2013 года № 257 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарысуской районной
территориальной избирательной
комиссии
Е. Имашев
1 февраля 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Сарысуского района
от 26 января 2016 года № 17
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименования населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Жанатас
Щит, расположенный в 2 микрорайоне
Щит, расположенный в 3 микрорайоне
Щит, расположенный в 6 микрорайоне
Щит, расположенный по улице Жибек жолы
Щит на перекрестке улиц С. Муканова-Бейбитшилик
Щит, расположенный по улице А. Иманова
Щит возле средней школы имени С. Сейфуллина
2
Село Саудакент
Щит, расположенный по улице К. Асанова
Щит, расположенный по улице Б. Султангазиева
3
Село Актогай
Щит возле сельского клуба
4
Село У.Сыздыкбайулы
Щит возле сельского клуба
5
Село Арыстанды
Щит возле сельского клуба
6
Село Туркестан
Щит возле средней школы имени М. Ауезова
7
Село Ушбас
Щит возле сельской библиотеки
8
Село Уйым
Щит возле сельского клуба
9
Село Жанаталап
Щит возле средней школы Жанаталап
10
Село Игилик
Щит возле фельдшерско-акушерского пункта
11
Село Ондирис
Щит возле сельского клуба
12
Село Жайылма
Щит возле сельского клуба
13
Село Маятас
Щит возле сельского клуба
14
Село Кызылдихан
Щит возле фельдшерско-акушерского пункта
15
Село Жайлауколь
Щит возле сельского клуба
16
Село Камкалы
Щит возле сельского клуба
17
Село Шыганак
Щит возле сельского клуба
18
Село Шагалалы
Щит возле сельской библиотеки
19
Село Досбол
Щит возле средней школы Досбол
20
Село Тогызкент
Щит возле здания аппарата акима Тогызкентского сельского округа
21
Село Абильда
Щит возле сельского клуба