Қарағанды облысының Ақтоғай және Қарқаралы аудандарының аумағын аймақтарға бөлу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 48/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3913 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 61/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 31.10.2019 № 61/07 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына, "Аумақты аймақтарға бөлу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 767 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 6027) бұйрығына сәйкес, "Бақты ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 119 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3779) қаулысының, "Ортадересін ауылдық окрігінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 23/01 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3849) қаулысының, Қарағанды облысы бас мемлекеттік ветеринариялық инспекторының 2016 жылғы 24 маусымдағы № 02-06/598 хатының негізінде, пастереллездің енуінің және таралуының алдын алу мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қарқаралы ауданының аумақтарын мынадай аймақтарға бөлу жүзеге асырылсын:
1) қолайлы аймаққа кіретін аумақтар, Бақты ауылынан ауру тіркелген ошақтан 30 шақырымнан 170 шақырым радиуста:Темірші ауылдық округі, Қайнарбұлақ ауылдық округі, Нұркен ауылдық округі, Жаңатоған ауылдық округі, Бесоба ауылдық округі, Ынталы ауылдық округі, Тегісшілдік ауылдық округі, Угар ауылдық округі, Ақжол ауылдық округі, Қоянды ауылдық округі, Қаршығалы ауылдық округі, Балқантау ауылдық округі, Арқалық ауылдық округі, Шарықты ауылдық округі, Абай ауылдық округі, Нұрмақов ауылдық округі, Мәди ауылдық округтері, Қарағайлы кенті мен Қарқаралы қаласы;
2) бақылау аймағына кіретін аумақтар, Бақты ауылынан ауру тіркелген ошақтан 20 шақырымнан 30 шақырым радиуста: Томар ауылдық округі, Қырғыз ауылдық округі, Қ.Аманжолов ауылдық округі, Егіндібұлақ ауылдық округі, Қаракөл ауылдық округі;

О делении территории Актогайского и Каркаралинского районов Карагандинской области на зоны
Постановление акимата Карагандинской области от 29 июня 2016 года № 48/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 июля 2016 года № 3913. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 31 октября 2019 года № 61/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 31.10.2019 № 61/07 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Законом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 767 "Об утверждении Правил деления территории на зоны" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6027), на основании постановления акимата Каркаралинского района от 11 мая 2016 года № 119 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Бахтинского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3779), постановления акимата Актогайского района от 3 июня 2016 года № 23/01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Ортадересинского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3849), письма главного государственного ветеринарного инспектора Карагандинской области от 24 июня 2016 года № 02-06/598, в целях предотвращения заноса и распространения пастереллеза, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Осуществить деление территории по Каркаралинскому району на следующие зоны:
1) отнести к благополучной зоне, от зарегистрированного очага заболевания села Бахты в радиусе от 30 километров до170 километров, включающие в себя территории сельских округов: Темиршинский сельский округ, Кайнарбулакский сельский округ, сельский округ Нуркен, Жанатоганский сельский округ, Бесобинский сельский округ, Ынталинский сельский округ, Тегисшилдикский сельский округ, Угарский сельский округ, сельский округ Акжол, сельский округ Коянды, Каршигалинский сельский округ, сельский округ Балкантау, Аркалыкский сельский округ, Шарыктинский сельский округ, Абайский сельский округ, сельский округ Нурмаков, сельский округ Мади, поселок Карагайлы и город Каркаралы;
2) зона наблюдения от зарегистрированного очага заболевания села Бахты в радиусе от 20 километров до 30 километров, включающие в себя территории сельских округов: Томарский сельский округ, Киргизский сельский округ, сельский округ К.Аманжолов, Егиндыбулакский сельский округ, Каракольский сельский округ;

3) буферлік аймаққа кіретін аумақтар, Бақты ауылынан ауру тіркелген ошақтан 13 шақырымнан 20 шақырым радиуста: Шолаққайың ауылы, Абыз ауылы;
4) қолайсыз аймаққа кіретін аумақ, ауру тіркелген ошақтан 13 шақырым радиуста - Бақты ауылы.
2. Ақтоғай ауданының аумақтарын мынадай аймақтарға бөлу жүзеге асырылсын:
1) қолайлы аймаққа кіретін аумақтар, Ортадересін ауылынан ауру тіркелген ошақтан 110 шақырымнан 260 шақырым радиуста: Сарытерек ауылдық округі, Қараменде би ауылдық округі, Нүркен ауылдық округі, Шабанбай би ауылдық округі, Жидебай ауылдық округі, Қызыларай ауылдық округі, Кежек ауылдық округі, Айыртас ауылдық округі, Абай ауылдық округі, Қусақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылдық округі, Тасарал ауылдық округі, Сарышаған кенті, Тораңғылық ауылдық округі және Ақтоғай ауылы;
2) бақылау аймағына кіретін аумақтар, ауру тіркелген ошақтан 58 шақырымнан 110 шақырым радиуста:Бектауата ауылы, Қаработа ауылы;
3) буферлік аймаққа кіретін аумақтар, ауру тіркелген ошақтан 35 шақырымнан 58 шақырым радиуста: Шашубай кенті, Ақөлең ауылы, Ақжайдақ ауылы, Ортадересін стансасы;
4) қолайсыз аймаққа кіретін аумақтар, ауру тіркелген ошақтан 35 шақырым радиуста –Ортадересін ауылы.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарағанды
облыстық аумақтық инспекциясының басшысы,
Қарағанды облысының бас-мемлекеттік
ветеринариялық-санитариялық инспекторы
_______________ М. Мұхтаров
"29" маусымдағы 2016 жыл

3) буферная зона от зарегистрированного очага заболевания села Бахты в радиусе от 13 километров до 20 километров, включающие в себя территории сел: село Шолаккайын, село Абыз;
4) неблагополучные зоны от зарегистрированного очага заболевания в радиусе 13 километров, включающая в себя село Бахты.
2. Осуществить деление территории по Актогайскому району на следующие зоны:
1) отнести к благополучной зоне, от зарегистрированного очага заболевания села Ортадересин в радиусе от 110 километров до 260 километров включающие в себя территории сельских округов: Сарытерекский сельский округ, сельский округ Караменде би, Нуркенский сельский округ, сельский округ Шабанбай би, сельский округ Жидебай, Кызыларайский сельский округ, сельский округ Кежек, Айыртасский сельский округ, Абайский сельский округ, Кусакский сельский округ, Карабулакский сельский округ, Тасаралский сельский округ, поселок Сарышаган, Торангылыкский сельский округ и село Актогай;
2) зона наблюдения от зарегистрированного очага заболевания в радиусе от 58 километров до 110 километров, включающие в себя территории: село Бектауата, село Каработа;
3) буферная зона от зарегистрированного очага заболевания в радиусе от 35 километров до 58 километров, включающие в себя территории: поселок Шашубай, село Аколен, село Акжайдак, станция Ортадересин;
4) неблагополучные зоны от зарегистрированого очага заболевания в радиусе 35 километров, включающая в себя село Ортадересин.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Карагандинской области
Н.Абдибеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Карагандинской
областной территориальной
инспекции Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан,
главный государственный
ветеринарно-санитарный инспектор
_____________ М. Мухтаров
"29" июня 2016 года