Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХII сессиясының № 245 "Қарағанды облысының аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 141 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4100 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 505 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 27.02.2020 № 505 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы ХХII сессиясының № 245 "Қарағанды облысының аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2481 тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" №188 (21521) санында және № 229-230 (21634) санында "Орталық Қазақстан" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын: "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 2-2 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:";
2) көрсетілген шешіммен бекітілген, Қарағанды облысының аумағында иттерді және мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларының 3, 48 тармақтары келесі редакцияда жазылсын:
"3. Қағидалар Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес әзірленген.";
"48. Осы Қағидаларды бұзғаны үшін иттер мен мысықтардың иелері Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы" кодексінің 408 бабына сәйкес жауапты болады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) жүктелсін.

О внесении изменений в решение ХХII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 245 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек на территории Карагандинской области"
Решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2017 года № 4100. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 27 февраля 2020 года № 505
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 27.02.2020 № 505 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 245 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек на территории Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2481, опубликовано 31 декабря 2013 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 188 (21521) и "Орталық Қазақстан" № 229-230 (21634)) следующие изменения:
1) преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции: "В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:";
2) пункты 3, 48 Правил содержания собак и кошек на территории Карагандинской области, утвержденных указанным решением изложить в следующей редакции:
"3. Правила разработаны в соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года.";
"48. За нарушение настоящих Правил, владельцы собак и кошек несут ответственность в соответствии со статьей 408 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.).

3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Прокоп
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Прокоп
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров