Үштөбе ауылдық округіндегі "Возрождение ХХI век" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 39/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қарашада № 4030 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының 2016 жылғы 9 қарашадағы № 06-3-02-33/532 ұсынысының негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құс (қаздар) арасынан сальмонеллезді жою бойынша кешенді ветеринарияық – санитарлы іс-шараларды жүргізумен байланысты, Үштөбе ауылдық округіндегі "Возрождение ХХI век" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 34/01 "Үштөбе ауылдық округіндегі "Возрождение ХХI век" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3987 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қазандағы № 41 (1179) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Р. Нурмуханбетов

О снятии ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Возрождение ХХI век" Уштобинского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 23 ноября 2016 года № 39/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2016 года № 4030
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 9 ноября 2016 года № 06-3-02-33/532 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно – санитарных мероприятий по ликвидации сальмонеллеза среди птиц (гуси) снять ограничительные мероприятия, установленные на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Возрождение ХХI век" Уштобинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бухар–Жырауского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Возрождение ХХI век" Уштобинского сельского округа" от 10 октября 2016 года № 34/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3987, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 15 октября 2016 года № 41 (1179).
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Р. Нурмуханбетов