Нұра ауданындағы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 09/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 3767 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 29.12.2018 № 9 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении в Нуринском районе специально отведенных мест для выездной торговли
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 29 марта 2016 года № 09/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2016 года № 3767. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 29 декабря 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 29.12.2018 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11448), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Арнайы немесе сауда жабдығымен жарақталған мамандырылған транспорт құралдарын пайдаланумен автодүкен мен шатыр арқылы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Нұра ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырында № 10/11 "Нұра ауданындағы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-14-145 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2011 жылдың 4 маусымында № 23 жарияланған) қаулысының қүші жойылды деп танылсын.

1. Определить специально отведенные места для выездной торговли через автолавки и палатки с использованием специальных или специально оборудованных для торговли транспортных средств согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Нуринского района от 13 мая 2011 года № 10/11 "Об определении в Нуринском районе специально отведенных мест для выездной торговли" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-14-145, опубликованное в районной газете "Нұра" от 4 июня 2011 года № 23).