2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 254 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 мамырдағы № 5518 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4 - тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Ә. Қошалақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "13" мамырдағы
№ 254 қаулысына № 1 қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен
мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Қармақшы ауданы
1787
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "13" мамырдағы
№ 254 қаулысына № 2 қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 25.10.2016 № 360 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
1
Қармақшы ауданы
24240
Мектеп жанындағы шағын орталық
18371
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "13" мамырдағы
№ 254 қаулысына № 3 қосымша
2016 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата- ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 13 мая 2016 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 мая 2016 года № 5518. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2016 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2016 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Кошалакова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Макашов С.
Приложение 1 к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "13" мая 2016 года № 254
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Кармакшинский район
1787
Приложение 2 к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "13" мая 2016 года №254
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 25.10.2016 № 360 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Детский сад (государственный/ частный)
1
Кармакшинский район
24240
Пришкольный мини центр
18371
Приложение 3 к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "13" мая 2016 года № 254
Размер родительской платы на 2016 год
Размер родительской платы государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя