Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 қыркүйектегі № 321 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 5601 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 497 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 15.06.2017 № 497 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексіне, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындары санының екі пайызы мөлшерінде:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
3) кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін жұмысқа орналастыру квоталары белгіленсін.
2. Қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 02 сентября 2016 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 сентября 2016 года № 5601. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 июня 2017 года № 497
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15.06.2017 № 497 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты для трудоустройства от численности рабочих мест в размере двух процентов:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
3) для граждан из числа молодежи, потерявщих или оставщихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Накипова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов