"2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 13 мамырдағы № 254 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қазанда № 360 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 5632 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4 - тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 13 мамырдағы № 254 қаулысына (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2016 жылдың 26 мамырында № 5518 тiркелген, "Қармақшы таңы" газетiнде 2016 жылғы 1 маусымда жарияланған) келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы "25" қазандағы
№ 360 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы "13" мамырдағы
№ 254 қаулысына қосымша
2016 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
1
Қармақшы ауданы

О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 13 мая 2016 года № 254 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 25 октября 2016 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2016 года № 5632. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Кармакшинского района от 21 мая 2016 года № 254 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5518 от 26 мая 2016 года, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 1 июня 2016 года) следующие изменения:
приложение 2 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Накипова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района Макашов С.
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
№ 360 от "25" октября 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
№ 254 от "13" мая 2016 года
Размер подушевого финансирования на 2016 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Детский сад (государственный/ частный)
1
Кармакшинский район