Субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 123 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 маусымда № 3062 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 10.07.2017 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11 бабының 2 тармағының 5-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген) сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары белгіленсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б. Ерсайынұлы):
осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын;
осы қаулының Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.С. Мамытбеков
"05" мамыр 2016 жыл.
"Маңғыстау облысының
қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Б. Әлібекова
"04" мамыр 2016 жыл.
"Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушысы
С. Б. Нарешова
"04" мамыр 2016 жыл.
"Маңғыстау облысының ауыл
шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б. Ерсайынұлы
"04" мамыр 2016 жыл.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2016 жылғы "06" мамырдағы
№ 123 қаулысына
қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары
р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың
түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірлік құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялардың нормалары,
теңге
Отандық өндіріс тыңайтқыштары
1
Аммиак селитрасы

Об установлении видов субсидируемых удобрений (за исключением органических) и норм субсидий
Постановление акимата Мангистауской области от 06 мая 2016 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 10 июня 2016 года № 3062. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 10.07.2017 № 163(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11223), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Ерсайынулы Б.) обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Мангистауской области;
официальное опубликование настоящего постановления в информационно - правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области;
принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мамытбеков А.С.
"05" май 2016 год.
руководитель государственного учреждения
"Управление финансов Мангистауской области"
Альбекова М.Б.
"04" май 2016 год.
исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования Мангистауской области"
Нарешова С.Б.
"04" май 2016 год.
руководитель государственного учреждения
"Управление сельского хозяйства
Мангистауской области"
Ерсайынулы Б.
"04" май 2016 год.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от "06" мая 2016 года № 123
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну
(килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной
единицы
Нормы
субсидий на
одну единицу, тенге
Удобрения отечественного производства
1
Аммиачная селитра