Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 207 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қазандағы № 324 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қарашада № 3195 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 20.03.2020 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы уәкілетті органның кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" № 757 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 12939 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 05 ақпанда жарияланған) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдесіндегі № 207 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 2808 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 02 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 4 тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау";
"Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізуге келісім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 4 тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау".
2. "Маңғыстау облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Т. Базарбаев) осы қаулының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 23 июля 2015 года № 207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры"
Постановление акимата Мангистауской области от 25 октября 2016 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 29 ноября 2016 года № 3195. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 20.03.2020 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года "О внесении изменений в некоторые приказы уполномоченного органа в сфере оказания государственных услуг" № 757 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12939, опубликовано 05 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 23 июля 2015 года № 207 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2808, опубликовано 02 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей" заголовок 4 изложить в новой редакции:
"Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
в регламенте государственной услуги "Согласование проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения" заголовок 4 изложить в новой редакции:
"Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги".
2. Государственному учреждению "Управление культуры Мангистауской области" (Базарбаев Б.Т.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Ғ. Нұрғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Айдарбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Маңғыстау облысының мәдениет
Басқармасының басшысы
Б.Т. Базарбаев
"25" 10 2016 ж.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургазиеву Б.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Айдарбаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель Управления культуры
Мангистауской области
Базарбаев Б.Т.
"25" 10 2016 г.