Қарақия ауданы әкімдігінің 2000 жылғы 31 наурыздағы № 3/31 және Қарақия аудандық мәслихатының 2000 жылғы 31 наурыздағы № 2/30 "Жетібай поселкесінің шекарасын өзгерту туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 347 қаулысы және Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/78 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 3251 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" заңдарына және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 308 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/331 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 70-1 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/119 "Қарақия ауданының Жетібай және Мұнайшы кенттерін "ауыл(село)" санатына жатқызу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2000 жылғы 31 наурыздағы № 3/31 және Қарақия аудандық мәслихатының 2000 жылғы 31 наурыздағы № 2/30 "Жетібай поселкесінің шекарасын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2000 жылғы 26 сәуірде № 212 болып тіркелген) бірлескен қаулысы мен шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулы мен шешімнің:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жетібай ауылының шекарасын өзгерту туралы";
кіріспе бөлімі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына және Маңғыстау облыс әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 308 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/331 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 70-1 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 9/119 "Қарақия ауданының Жетібай және Мұнайшы кенттерін "ауыл (село)" санатына жатқызу туралы" қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы" бірлескен қаулы мен шешіміне сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
мәтіні жаңа редакцияда жазылсын:
"Жетібай ауылының шекарасына қарасты "Ұлутас" ашық акционерлік қоғамының жерлерін ауданның босалқы жер қорына жатқызу арқылы өзгеріс енгізілсін.".

О внесении изменений в совместное постановление акимата Каракиянского района от 31 марта 2000 года № 3/31 и решение Каракиянского районного маслихата от 31 марта 2000 года № 2/30 "Об изменении границы поселка Жетыбай"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 347 и решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 9 декабря 2016 года № 6/78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 января 2017 года № 3251.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" и совместного постановления акимата Мангистауской области от 9 декабря 2014 года № 308 и решения Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/331 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2013 года № 70-1 и решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/119 "Об отнесении поселков Жетыбай и Мунайшы Каракиянского района к категории "аул (село)", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВИЛ и Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Каракиянского района от 31 марта 2000 года № 3/31 и решение Каракиянского районного маслихата от 31 марта 2000 года № 2/30 "Об изменении границы поселка Жетыбай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 212 от 26 апреля 2000 года) следующие изменения:
в указанном постановление и решение:
заголовок текста изложить в новой редакции:
"Об изменении границы села Жетыбай";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" и совместного постановления Мангистауского областного акимата от 9 декабря 2014 года № 308 и решения Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/331 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 27 февраля 2013 года № 70-1 и решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2013 года № 9/119 "Об отнесении поселков Жетыбай и Мунайшы Каракиянского района к категории "аул (село)", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВИЛ и Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:";
текст изложить в новой редакции:
"Внести изменения в границы села Жетыбай путем отнесения земель открытого акционерного общества "Ұлутас" в земли запаса района.".

2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А.Нұғманов).
3. Қарақия аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Р.Ибраева) Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Бекова
Аудан әкімі Ә.Дауылбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы А.Мееров

2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата законности, полномочия депутатов и по социальным вопросам (председатель комиссии А.Нугманов).
3. Руководителю аппарата Каракиянского районного маслихата (Р.Ибраева) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить официальное опубликование настоящего совместного постановления и решения в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Настоящее совместное постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Бекова
Аким района А.Дауылбаев
Секретарь районного
маслихата А.Мееров