Мұнайлы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындарын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 шілдедегі № 174-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3082 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 238-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 20.11.2017 № 238-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" заңдарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 230 "Тамақ өнімдерінің көтерме және бөлшек сауда объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10966 болып тіркелген) бұйрықтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Мұнайлы ауданының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Мұнайлы ауданының аумағында жүгері, балмұздақ, алкогольсіз сусындар және кваспен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары;
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес Мұнайлы ауданының аумағында нан және сүт өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары белгіленсін.
2. "Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н. Қаржаубай) осы қаулының Маңғыстау облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Сүлейменовке жүктелсін.

Об определении специальных отведенных торговых мест для осуществления выездной торговли на территории Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 08 июля 2016 года № 174-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 21 июля 2016 года № 3082. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 20 ноября 2017 года № 238-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 20.11.2017 № 238-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказами исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за №11148), Министра национальной экономики Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 230 "Об утверждении Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к объектам оптовой и розничной торговли пищевой продукцией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных провавых актов за №10966), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной и бахчевой продукцией в на территории Мунайлинского района согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли кукурузной, мороженным, безалкогольными напитками и квасом на территории Мунайлинского района согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли хлебобулочной и молочной продукцией на территории Мунайлинского района согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел предпринимательства" (Қаржаубай Н.С) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сулейменову Б.А.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ":
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің
Маңғыстау облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Мұнайлы аудандық
тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы"
Республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.О.Исаева
08. 07. 2016 жыл
"Маңғыстау облысының ішкі істер департаментінің
Мұнайлы аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Б.Жақсыбаев
08. 07. 2016 жыл
"Мұнайлы аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Д.Н.Жоламанов
08. 07. 2016 жыл
"Мұнайлы аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ә.Б.Өтегенов
08. 07. 2016 жыл
"Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н.С.Қаржаубай
08. 07. 2016 жыл
"Мұнайлы аудандық сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.А.Құдашев
08. 07. 2016 жыл
"Мұнайлы аудандық тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Т.Әбдіхалық
08. 07. 2016 жыл
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
08. 07. 2016 жыл
№ 174-қ қаулысына
1 қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары
Сауда орындарының орналасуы
Сауда орындарының түрі
Сауда орындарының саны
Маңғыстау ауылы
1

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Тажибаев
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Мунайлинское районное управление
по защите прав потребителей департамента по
защите прав потребителей Мангистауской области
комитета по защите прав потребителей Министерства
национальной экономики Республики Казахстан"
Б.О. Исаева
08. 07. 2016 год
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренных дел Мунайлинского района
Департамента внутренных дел Мангистауской области"
А.Б. Жаксыбаев
08. 07. 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел
сельского хояйство и ветеринарии"
Д.Н. Жоламанов
08. 07. 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел земельных отношений"
А.Б. Отегенов
08. 07. 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел предпринимательства"
Н.С. Қаржаубай
08. 07. 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел
архитектуры и градостроительства"
М.А. Кудашев
08. 07. 2016 год
Руководитель государственного учреждения
"Мунайлинский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Б.Т. Абдихалык
08. 07. 2016 год
Приложение 1
к постановлению акимата Мунайлинского района
от 08. 07. 2016 года
№ 174-қ
Специальные отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной и бахчевой продукцией на территории Мунайлинского района
Местонахождение торговых мест
Вид торговых мест
Количество торговых мест
Село Мангистау
1