Павлодар облысы бойынша 2017 жылға арналған орман пайдалану үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 80/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 5339 болып тіркелді
2003 жылғы 8 шілдедегі "Қазақстан Республикасы Орман Кодексінің" 14-бабы 2)-тармақшасына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 506-бабы 1-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, 2009 жылғы 12 маусымдағы № 344 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушысының "Мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орман пайдалану үшін төлем ставкаларын есептеуге арналған Ережелер мен Әдістемелік нұсқаулықтарды бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017 жылға арналған орман пайдалану үшін келесі төлемақы мөлшерлемелері:
1) Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасының орман және жанаурлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемелер бойынша 1-қосымшаға сәйкес;
2) Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи парк бойынша 2-қосымшаға сәйкес;
3) "Ертіс орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты бойынша 3-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімді орындауды бақылау облыстық мәслихатының экология және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Капенов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский
облыстық мәслихаттың 2016
жылғы 12 желтоқсандағы
№ 80/10 шешіміне
1-қосымша
Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған
орта және су ресурстары басқармасының орман және
жанаурлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік
мекемелер бойынша 2017 жылға арналған
орман пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері
Атауы
Өлшем бірлігі
2017 жылға бірлік үшін төлемақы мөлшерлемесі (теңге)
1. Шөп шабу
Шабынды пайдаланатын жерлер
1 гектар

О ставках платы за лесные пользования на 2017 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2016 года № 80/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2017 года № 5339
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 "Лесного Кодекса Республики Казахстан" от 8 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан "Об утверждении Правил и Методических указаний для расчета ставок платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и в особо охраняемых природных территориях" от 12 июня 2009 года № 344 Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить следующие ставки платы за лесные пользования на 2017 год:
1) по государственным учреждениям по охране лесов и животного мира управления недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области согласно приложению 1;
2) по Баянаульскому государственному национальному природному парку согласно приложению 2;
3) по государственному лесному природному резервату "Ертіс орманы" согласно приложению 3.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Капенов
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение 1
к решению областного
маслихата от 12 декабря
2016 года № 80/10
Ставки платы за лесные пользования на 2017 год
по государственным учреждениям по охране лесов
и животного мира управления недропользования,
окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области
Наименование
Единицы измерения
Ставки платы за единицу (тенге) на 2017 год
1. Сенокошение
Сенокосные угодья
1 гектар