Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 126/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 47/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда № 5030 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 417/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 19.12.2018 № 417/11 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 126/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4490 болып тіркелді, 2015 жылғы 06 маусымда аудандық "Родные просторы", 2015 жылғы 06 маусымда аудандық "Туған өлке" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
17-тармақта:
12) тармақша алынып тасталсын;
"Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесінде:
35) тармақша алынып тасталсын.
2. "Железин ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов

О внесении изменений в постановление акимата Железинского района от 19 мая 2015 года № 126/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Железинского района"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 25 марта 2016 года № 47/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2016 года № 5030. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19 декабря 2018 года № 417/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 19.12.2018 № 417/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 19 мая 2015 года № 126/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4490, опубликовано 06 июня 2015 года в районной газете "Родные просторы", 06 июня 2015 года в районной газете "Туған өлке") следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел образования Железинского района", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 17:
подпункт 12) исключить;
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении государственного учреждения "Отдел образования Железинского района":
подпункт 35) исключить.
2. Государственному учреждению "Отдел образования Железинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов