Лебяжі ауданы бойынша мүгедектер үшін арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 262/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қарашада № 5267 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1-03/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Лебяжинскому району
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 7 ноября 2016 года № 262/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2016 года № 5267. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 4 февраля 2019 года № 1-03/22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімінің 04.02.2019 № 1-03/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 04.02.2019 № 1-03/22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Лебяжі ауданы бойынша мүгедектер үшін арналған жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Лебяжинскому району организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.