Қызыләскер ауылдық округі Шәмші ауылының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда № 5018 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1-03/1 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 05.02.2018 № 1-03/1 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Лебяжі ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының ұсынысы негізінде Қызыләскер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қызыләскер ауылдық округі Шәмші ауылының аумағында ұсақ қара мал бруцеллезінің анықталуына байланысты, шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді
Ауылдық округ әкімі А. Күмпекеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринариялық
бақылау және қадағалау
Комитетінің Лебяжі
аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы Ғ. Сағалов
2016 жылғы "10" наурыз

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Шамши Кызыласкерского сельского округа
Решение акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 10 марта 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 марта 2016 года № 5018. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 5 февраля 2018 года № 1-03/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 05.02.2018 № 1-03/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Лебяжинского района, аким Кызыласкерского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни животных установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий по бруцеллезу мелкого рогатого скота на территории села Шамши Кызыласкерского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Кумпекеев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Лебяжинской
районная территориальной
инспекции Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан Г. Сагалов
"10" марта 2016 года