Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № 2/354 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 4/571 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 желтоқсанда № 1334 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 15 маусымдағы № 2/354 қаулысының (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1179 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясының басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелгеннен кейін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Алматы қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы бұйрықтың Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 15 июня 2015 года № 2/354 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 6 декабря 2016 года № 4/571. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 декабря 2016 года № 1334
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 15 июня 2015 года № 2/354 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1179, опубликовано 4 июля 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет", а также в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Алматы;
3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек