Аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 253 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 3902 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 303 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 28.11.2016 № 303 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңы 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққайың аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) № 120 сайлау учаскесі бойынша шығып қалған депутаттың орнына аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. № 120 сайлау учаскесі бойынша шығып қалған депутаттың орнына аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттарға Аққайың ауданының аумағында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 05 қазаннан пайда болған қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Д. Байтөлешов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудандық
сайлау комиссияның
төрайымы
2016 жылғы 13 қыркүйек
О. Плищенко
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 253 қаулысына 1 қосымша
Аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
Смирнов ауылдық округі
Смирново ауылы
"Паллада" дүкені ғимаратының жанындағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі №253 қаулысына 2 қосымша
Аққайың ауданының аумағында сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар
Елді мекен атауы
Орналастыру орындары
Смирново ауылдық округі
Смирново ауылы
"Смирнов № 1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты районного маслихата для проведения встреч с избирателями на территории Аккайынского района
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 октября 2016 года № 3902. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 303
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28.11.2016 № 303 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аккайынской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному участку № 120 на территории Аккайынского района согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе кандидатам в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному участку № 120 помещения для проведения встреч с избирателями на территории Аккайынского района согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 05 октября 2016 года.
Аким района Д. Байтулешов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Аккайынской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
13 сентября 2016 года
О. Плищенко
Приложение 1 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года № 253
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата на территории Аккайынского района
Наименование населенного пункта
Место размещения
Смирновский сельский округ
село Смирново
информационный стенд у здания магазина "Паллада"
Приложение 2 к постановлению акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2016 года № 253
Помещения для проведения встреч с избирателями на территории Аккайынского района
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
село Смирново
в здании коммунального государственного учреждения "Смирновская средняя школа №1"