Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі N 98 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда N 3762 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 86 қаулысымен

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года N 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 мая 2016 года N 3762. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2019 года № 86

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 04.04.2019 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Iшкi сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндеттерін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.04.2019 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказа исполняющего обязанности министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли", акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін қосымшаға сәйкес арнайы орындар анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Жамбыл ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И. Турков

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Ответственность за исполнением данного постановления возложить на государственное учреждение "Отдел предпринимательства Жамбылского района".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района И. Турков

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылдың 20 сәуіріндегі № 98 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар тізбесі
№ р/р
Автодүкенді және (немесе) шатырды (павильонды) орналастыру орны
Орындардың саны
1
Архангелка ауылы – әкімдікке қарама-қарсы алаң
5
2
Баян ауылы – мешіт пен бұрынғы сауда орталығының арасында (асфальтталған алаң)
5
3
Баймаганбет Ізтөлин ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кировка негізгі мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарама-қарсы
3
4
Айтуар ауылы – стадионның жанында
3
5
Үлгі ауылы - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлгi негізгі мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне және саябаққа қарама-қарсы
3
6
Благовещенка ауылы –жеке кәсіпкер "Мухамеджанов О.А." базарының аумағы
20
7
Богдановка ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Богдановка бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы аумақ
2
8
Майбалық ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майбалық орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы аумақ
2
9
Талпын ауылы - М. Қайнетованың жеке үйінің жанында
2
10
Жамбыл ауылы – "Адина" дүкенінің қасында
5
11
Суаткөл ауылы - бұрынғы "Томирис" дүкенінің қасында
3
12
Амангелді ауылы - су тарататын пункттің қасында
3
13
Есперлі ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Есперлі негізгі мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында
3
14
Қарағаш ауылы - бұрынғы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарағаш бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасында
2
15
Казанка ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Казанка бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы алаң
8
16
Екатериновка ауылы – "Исток" дүкеніне қарама-қарсы
3
17
Светлое ауылы – "Елена" дүкенінің қасында
3
18
Матросово ауылы – су тазалайтын станцияның қасында
3
19
Қайранкөл ауылы – Мир көшесі бойындағы сауда базары
8
20
Новое ауылы – Абай көшесі бойындағы медициналық пунктінің жанында
3
21
Украинское ауылы – Конституция көшесі бойындағы сауда базары
3
22
Кладбинка ауылы – әкімдік ғимаратына қарама-қарсы
5
23
Сенжарка ауылы – "Рахат" дүкенінің төңірегінде
5
24
Симаки ауылы –Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бұрынғы "Симаки бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының төңірегінде
2
25
Уткино ауылы – бұрынғы "Родничок" дүкенінің төңірегінде
2
26
Новорыбинка ауылы - "Продукты" дүкенінің жанында
5
27
Миролюбово ауылы – "Родник" дүкенінің төңірегінде
3
28
Святодуховка ауылы – "Анастасия" және "Ольга" дүкендерінің жанында
5
29
Сәбит ауылы – медициналық пунктінің жанында
3
30
Ольговка ауылы – "Сельский" дүкенінің жанында
3
31
Жаңажол ауылы – саябақтың жанында
3
32
Мирное ауылы – "Ксения" дүкенінің қасындағы алаң
5
33
Айымжан ауылы – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
"НАШАН LTD" кеңсесіне қарама-қарсы
3
34
Рождественка ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Рождественка бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
2
35
Ұзынкөл ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзынкөл бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
2
36
Петровка ауылы – су тарататын пункттің жанында
3
37
Озерное ауылы – бұрынғы клубтың аумағы
5
38
Ақбалық ауылы – бұрынғы дүкен ғимаратының төңірегінде
3
39
Бауман ауылы – Н.П.Пулованың жеке үйінің жанында
3
40
Қарақамыс ауылы – клубтың аумағы
3
41
Пресноредуть ауылы – су тарататын пунктінің жанында
3
42
Макарьевка ауылы – "Ксения" дүкеніне қарама-қарсы
2
43
Нұрымбет ауылы – медициналық пунктінің ғимаратының жанында
2
44
Ястребинка ауылы – медициналық пунктінің ғимаратының жанында
2
45
Буденное ауылы – "Для Вас" дүкенінің аумағында
5
46
Калиновка ауылы – жеке кәсіпкер "Верендеева Р.В." дүкенінің аумағы
3
47
Кабань ауылы – жеке кәсіпкер "Тимофеева А.А." дүкенінің аумағы
3
48
Чапаевка ауылы - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Чапаевка бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне іргелес аумағы
3
49
Пресновка ауылы –

Приложение к постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года № 98
Перечень специально отведенных мест для осуществления выездной торговли по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области
№ п/п
Места установки автолавки и (или) палатки (павильона)
Количество мест
1
Село Архангелка – площадь напротив акимата
5
2
Село Баян – между мечетью и бывшим торговым центром (асфальтная площадка)
5
3
Аул Баймаганбета Изтолина – напротив коммунального государственного учреждения "Кировская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
3
4
Село Айтуар – возле стадиона
3
5
Село Ульго – напротив коммунального государственного учреждения "Ульговская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области и парка
3
6
Село Благовещенка – территория рынка индивидуального предпринимателя "Мухамеджанов О.А."
20
7
Село Богдановка – территория возле здания коммунального государственного учреждения "Богдановская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
2
8
Село Майбалык - территория возле здания коммунального государственного учреждения "Майбалыкская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
2
9
Село Талпын – возле частного дома Кайнетовой М.
2
10
Село Жамбыл – рядом с магазином "Адина"
5
11
Село Суатколь - рядом с бывшим магазином "Томирис"
3
12
Село Амангельды – рядом с пунктом раздачи воды
3
13
Аул Есперли – рядом со зданием коммунального государственного учреждения "Есперлинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
3
14
Село Карагаш – рядом со зданием бывшего коммунального государственного учреждения "Карагашская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
2
15
Село Казанка – площадь перед зданием коммунального государственного учреждения "Казанская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
8
16
Село Екатериновка – напротив магазина "Исток"
3
17
Село Светлое – рядом с магазином "Елена"
3
18
Село Матросово – рядом со станцией очистки воды
3
19
Село Кайранколь – торговый рынок по улице Мира
8
20
Село Новое – возле медицинского пункта по улице Абая
3
21
Село Украинское – торговый рынок по улице Конституции
3
22
Село Кладбинка – напротив здания акимата
5
23
Село Сенжарка – около магазина "Рахат"
5
24
Село Симаки – около здания бывшего коммунального государственного учреждения "Симаковская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
2
25
Село Уткино – около бывшего магазина "Родничок"
2
26
Село Новорыбинка – возле магазина "Продукты"
5
27
Село Миролюбово – около магазина "Родник"
3
28
Село Святодуховка – возле магазинов "Анастасия" и "Ольга"
5
29
Село Сабит – возле здания медицинского пункта
3
30
Село Ольговка – возле магазина "Сельский"
3
31
Село Жанажол – возле парка
3
32
Село Мирное – площадь рядом с магазином "Ксения"
5
33
Село Айымжан – напротив конторы товарищества с ограниченной ответственностью "НАШАН LTD"
3
34
Село Рождественка – напротив здания коммунального государственного учреждения "Рождественская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
2
35
Село Узынколь – напротив здания коммунального государственного учреждения "Узынкольская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
2
36
Село Петровка – возле пункта раздачи воды
3
37
Село Озерное – территория около бывшего клуба
5
38
Село Акбалык – около здания бывшего магазина
3
39
Село Бауманское – возле частного дома Пуловой Н.П.
3
40
Село Каракамыс – территория клуба
3
41
Село Пресноредуть – возле пункта раздачи воды
3
42
Село Макарьевка – напротив магазина "Ксения"
2
43
Аул Нурымбет – возле здания медицинского пункта
2
44
Село Ястребинка – возле здания медицинского пункта
2
45
Село Буденное – территория магазина "Для Вас"
5
46
Село Калиновка – территория магазина индивидуального предпринимателя "Верендеева Р.В."
3
47
Село Кабань – территория магазина индивидуального предпринимателя "Тимофеева А.А"
3
48
Село Чапаевка – на прилегающей территории коммунального государственного учреждения "Чапаевская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
3
49
Село Пресновка –

1. ауылшаруашылық өнімдерін (сабан, шөп, жем қалдықтары, тері қабылдау) тағы басқаларын сату үшін астық қабылдайтын пунктінің жанындағы алаңша
2. машинадан көкөніс және тағы басқаларын сату үшін "Феникс" кафесінің жанындағы алаңша
30
50
Островка ауылы – медициналық пункті ғимаратының жанында
2
51
Железный ауылы – "У Тани" дүкенінің жанында
3
52
Троицкое ауылы – "Ирина" дүкенінің жанында
5
53
Орталық ауылы – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Орман бастауыш мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
барлығы:
223

1. площадка возле хлебоприемного пункта для торговли сельскохозяйственной продукцией (сено, солома, зерноотходы, приемка шкур и другие)
2. площадка возле кафе "Феникс" для торговли с машины овощами и другие
30
50
Село Островка - возле здания медицинского пункта
2
51
Село Железное - возле магазина "У Тани"
3
52
Село Троицкое – возле магазина "Ирина"
5
53
Село Орталык – возле здания коммунального государственного учреждения "Орманская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
3
итого:
223