"2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарды анықтау және нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 491 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 28 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 ақпанда N 3630 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі N 285 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 11.07.2016 N 285 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарды анықтау және нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 491 қаулысына (2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 3505 нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Тайынша таңы", 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған) келесі мазмұндағы өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағының 2), 3) тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы балалар үйлерінің тәрбиенушілері, жетім балалар және ата-ананың қамқорлығынсыз қалған балалар;";
2-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Е. Иманслям

О внесении изменений в постановление акимата Тайыншинского района от 24 ноября 2015 года № 491 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2016 год"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 2 февраля 2016 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 февраля 2016 года № 3630. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2016 года N 285
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2016 N 285 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Тайыншинского района от 24 ноября 2015 года № 491 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3505 от 18 декабря 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 25 декабря 2015 года, "Тайыншинские вести" от 25 декабря 2015 года) следующего содержания:
подпункты 2), 3) пункта 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;";
подпункт 1) пункта 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Е. Иманслям