Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы N 31 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада N 3927 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 154 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 4 ақпандағы № 2543 болып тіркелген, "Тайынша таңы" аудандық газетінде 2014 жылғы 21 ақпанда, "Тайыншинские вести" аудандық газетінде 2014 жылғы 21 ақпанда жарияланған);
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 344 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 3514 болып тіркелген, "Тайынша таңы" аудандық газетінде 2016 жылғы 15 ақпанда, "Тайыншинские вести" аудандық газетінде 2016 жылғы 15 ақпанда жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
VIII сессиясының төрағасы
М. Қахабаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
хатшысы
Қ. Шәріпов

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 октября 2016 года N 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 ноября 2016 года N 3927
В соответствии со статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Признать утратившим силу:
1) решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 25 декабря 2013 года № 154 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2543 от 4 февраля 2014 года, опубликовано 21 февраля 2014 года в районной газете "Тайынша таңы", 21 февраля 2014 года в районной газете "Тайыншинские вести");
2) решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 154 "Об утверждении регламента Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" от 25 ноября 2015 года № 344 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3514 от 24 декабря 2015 года, опубликовано 15 февраля 2016 года в районной газете "Тайынша таңы", 15 февраля 2016 года в районной газете "Тайыншинские вести").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель VIII сессии
маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
М. Кахабаев
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов