Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі Кішкенекөл ауылының аумағында "КЗЫЛ-ТУ АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 25 қазандағы № 70 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қарашада № 3915 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Занының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық- санитарлық инспекторының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің Кішкенекөл ауылының аумағында "КЗЫЛ-ТУ АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын тоқтату туралы" 2016 жылғы 13 қазандағы № 16-11/305 ұсынымы негізінде, Кішкенекөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің Кішкенекөл ауылының аумағында "КЗЫЛ-ТУ АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шаралары тоқтатылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі Кішкенекөл ауылының аумағында "КЗЫЛ-ТУ АГРО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ірі қара мал табына бруцеллез шектеу шараларын белгілеу туралы" Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 52 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3838 тіркелген, 2016 жылғы 23 шілдедегі "Кызылту" және 2016 жылғы 23 шілдедегі "Кішкенекөл таңы" газеттерінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімі С. Сәниев

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо товарищество с ограниченной ответственностью "КЗЫЛ-ТУ АГРО" на территории села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 25 октября 2016 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 ноября 2016 года № 3915
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 13 октября 2016 года за № 16-11/305 "О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу на стадо крупного рогатого скота товарищество с ограниченной ответственностью "КЗЫЛ-ТУ АГРО" на территории села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", аким Кишкенекольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо товарищество с ограниченной ответственностью "КЗЫЛ-ТУ АГРО" на территории села Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Кишкенекольского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на стадо товарищество с ограниченной ответсвенностью "КЗЫЛ-ТУ АГРО" на территории селе Кишкенеколь Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 14 июля 2016 года № 52 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3838 от 21 июля 2016 года, опубликовано 23 июля 2016 года в газетах "Кызылту" и 23 июля 2016 года "Кішкенекөл таңы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области С. Саниев