Исатай ауданы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда)көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарды белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 244 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 3711 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 3 наурыздағы № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 03.03.2022 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8-бабы 2) және 3) тармақшаларына және 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Исатай ауданы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қуанышкереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Атырау облысының Iшкi iстер департаментi
Исатай ауданының iшкi iстер бөлiмi"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2016 жылғы 11 қараша
А. Тажбентаев
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика
министрлігінің Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитеті Атырау облысы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Исатай аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2016 жылғы 11 қараша
С. Ғабитова

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток(павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Исатайского района
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 14 ноября 2016 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2016 года № 3711. Утратило силу постановлением акимата Исатайского района Атырауской области от 3 марта 2022 года № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Исатайского района Атырауской области от 03.03.2022 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктами 2) и 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Исатайского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Қуанышкереева А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Султанбеков
CОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Исатайского района
Департамента внутренних дел
Атырауской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
11 ноября 2016 года
А. Тажбентаев
Руководитель государственного учреждения
"Исатайское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав
потребителей Атырауской области
Комитета по защите прав
потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
11 ноября 2016 года
С. Габитова

Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 244 қаулысына қосымша
Исатай ауданы аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
№ р/с
Арнайы ауыл шаруашылық өнімдерін сату мақсатында арнайы бөлінген орындар
Саны
1
Аққыстау ауылдық округі, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі орталық стадионның маңы
40
2
Жанбай ауылдық округі, Жанбай ауылы, З.Құрасұлы көшесі аялдаманың маңы
10
3
Забурын ауылдық округі, Зинеден ауылы, Қуанышбаев көшесі "Ақшағала" дүкенінің алды
3
4
Исатай ауылдық округі, Исатай ауылы, Теміржол көшесі №5, 6, 7 үйлердің аулалары
5
5
Қамысқала ауылдық округі, Х.Ерғалиев ауылы, Шөкетаев көшесі "Темеш" кафесінің алды
7
6
Нарын ауылдық округі, Нарын ауылы, Болатжол көшесі "Эльза" дүкенінің алды
8
7
Тұщықұдық ауылдық округі, Тұщықұдық ауылы, Айтан көшесі "Ақбота" дүкенінің маңы
7

Приложение к постановлению акимата района от 14 ноября 2016 года № 244
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Исатайского района
п/н
Специально отведенные места для продажи местных сельскохозяиственных товаров
Количество
1
Аккистауский сельский округ, село Аккистау, улица Егемен Казахстан, возле центрального стадиона
40
2
Жанбайский сельский округ, село Жанбай, улица З.Курасулы, возле остановки
10
3
Забурунский сельский округ, село Зинеден, улица Куанышбаева, перед магазином "Акшагала"
3
4
Исатайский сельский округ, село Исатай, улица Темиржол, во дворе домов № 5, 6, 7
5
5
Камыскалинский сельский округ, село Х. Ергалиева, улица Шукетаева, перед кафе "Темеш"
7
6
Нарынский сельский округ, село Нарын, улица Болатжол, перед магазином "Эльза"
8
7
Тущыкудукский сельский округ, село Тущыкудук, улица Айтана, возле магазина "Акбота"
7