Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Қамысқала ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 24 қазандағы № 54 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қарашада № 3667 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысы негізінде Қамысқала ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Исатай ауданы, Қамысқала ауылдық округі, Хамит Ерғалиев ауылындағы:
1) № 1 көшеге "Аманкелді Имановтың" есімі;
2) № 2 көшеге "Жамбыл Жабаевтың" есімі;
3) № 3 көшеге "Қинаш Сахуалиннің" есімі;
4) № 4 көшеге "Иманғали Жұбановтың" есімі;
5) № 5 көшеге "Қуан Қасымовтың" есімі;
6) № 6 көшеге "Жұмағали Айтбаевтың" есімі;
7) № 7 көшеге "Ұзаққали Сабыровтың" есімі;
8) № 8 көшеге "Қамысқала" атауы;
9) № 9 көшеге "Ақкүтір" атауы;
10) № 10 көшеге "Саразбан" атауы;
11) № 11 көшеге "Жанкелді" атауы;
12) № 12 көшеге "Тасоба" атауы;
13) № 13 көшеге "Шопан" атауы;
14) № 14 көшеге "Қонысбай" атауы берілсін.
2. Исатай ауданы, Қамысқала ауылдық округі, Ауқайраң елді мекеніндегі:
1) № 1 көшеге "Ауқайраң" атауы;
2) № 2 көшеге "Жігер" атауы берілсін.
3. Исатай ауданы, Қамысқала ауылдық округі, Жасқайрат елді мекеніндегі:
1) № 1 көшеге "Жасқайрат" атауы:
2) № 2 көшеге "Күкіртті" атауы;
3) № 3 көшеге "Күнтей" атауы;
4) № 4 көшеге "Әусен" атауы берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысқала ауылдық округінің әкімі С. Саменов

О присвоении наименовании улицам
Решение Камыскалинского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 24 октября 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 ноября 2016 года № 3667
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьеи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Камыскалинского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить в селе Хамита Ерғалиева, Камыскалинского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 имя "Аманкелді Иманов";
2) улице № 2 имя "Жамбыл Жабаев";
3) улице № 3 имя "Қинаш Сахуалин";
4) улице № 4 имя "Иманғали Жұбанов";
5) улице № 5 имя "Қуан Қасымов";
6) улице № 6 имя "Жұмағали Айтбаев";
7) улице № 7 имя "Ұзаққали Сабыров";
8) улице № 8 наименование "Қамысқала";
9) улице № 9 наименование "Ақкүтір";
10) улице № 10 наименование "Саразбан";
11) улице № 11 наименование "Жанкелді";
12) улице № 12 наименование "Тасоба";
13) улице № 13 наименование "Шопан";
14) улице № 14 наименование "Қонысбай".
Присвоить в населенном пункте Ауқайраң, Камыскалинского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Ауқайраң";
2) улице № 2 наименование "Жігер".
Присвоить в населенном пункте Жаскайрат, Камыскалинского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Жасқайрат";
2) улице № 2 наименование "Күкіртті";
3) улице № 3 наименование "Күнтей";
4) улице № 4 наименование "Әусен".
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыскалинского сельского округа С. Саменов