Мақат кентінің шекарасын белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 қазандағы № 155 қаулысы, Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 54-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қарашада № 3664 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалпы аумағы 4 990,63 гектар және ұзындығы 29523,29 метр болатын Мақат кентінің шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары (Ж. Мүсепов) және аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссияға (Б. Аманғалиев) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақат ауданы әкімі Б. Сәрсенғалиев
Мақат аудандық мәслихатының
кезекті VI сессиясының төрағасы
А. Самаликов
Мақат аудандық мәслихат хатшысы Қ. Исмагулов

Об установлении границы поселка Макат
Совместное постановление акимата Макатского района от 4 октября 2016 года № 155 и решение маслихата Макатского района Атырауской области от 5 октября 2016 года № 54-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 ноября 2016 года № 3664
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу поселка Макат общей площадью 4 990,63 гектар и протяжҰнностью 29523,29 метра согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района (Ж. Мусепов) и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдение законности (Б. Амангалиев).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Макатского района Б. Сарсенгалиев
Председатель очередной
VI сессии Макатского
районного маслихата
А. Самаликов
Секретарь Макатского
районного маслихата
К. Исмагулов