Шығыс Қазақстан облысы Күршім, Бородулиха аудандарының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 365 қаулысы, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/94-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қаңтарда № 4829 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, "Күршім ауданы Теректі ауылдық округінің және Теректі ауылының атын өзгерту туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 5/6-VI шешімі және Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 292 қаулысы, "Әкімшілік-аумақтық бірлікті және елді мекендердің құрамдас бөліктерін атау және қайта атау туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-7-V шешімі және Бородулиха ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 307 қаулысы негізінде, облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысын ескере отырып, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Күршім және Бородулиха аудандарының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Күршім ауданы бойынша:
Теректі ауылдық округі Марқакөл ауылдық округі;
Теректі ауылы Марқакөл ауылы;
Бородулиха ауданы бойынша:
Ленин ауылдық округі Құнарлы ауылдық округі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Облыс әкімі
Ж. Шаймарданов       Д. Ахметов
Облыстық мәслихат
Хатшысы В. Головатюк

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Курчумского, Бородулихинского районов Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 декабря 2016 года № 365, решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/94-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2017 года № 4829
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения Курчумского районного маслихата от 18 октября 2016 года № 5/6-VІ и постановления акимата Курчумского района от 18 октября 2016 года № 292 "О переименовании села Теректы и Теректинского сельского округа Курчумского района", решения Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-7-V и постановления акимата Бородулихинского района от 29 декабря 2014 года № 307 "О наименовании и переименовании админстративно-территориальной единицы и составных частей населенных пунктов", и учитывая заключение областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ и Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать некоторые административно-территориальные единицы Курчумского и Бородулихинского районов Восточно-Казахстанской области:
по Курчумскому району:
Теректинский сельский округ в Маркакольский сельский округ;
село Теректы в село Маркаколь;
по Бородулихинскому району:
Ленинский сельский округ в Кунарлинский сельский округ.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аким области
Ж. Шаймарданов       Д. Ахметов
Секретарь областного
маслихата В. Головатюк