Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қыркүйектегі № 2188 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 4691 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 02.09.2022 № 3010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 02.09.2022 № 3010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мыналардың:
1) Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4841 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3334 тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде, 2015 жылғы 30 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының;
2) Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 14090 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 4841 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4310 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Алдаспан", "Устинка" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі
Е. Аймұқашев
"КЕЛІСІЛДІ"
Өскемен қалалық
мәслихатының хатшысы
______________

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 сентября 2016 года № 2188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 октября 2016 года № 4691
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02.09.2022 № 3010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02.09.2022 № 3010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 21 апреля 2014 года № 4841 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3334, опубликовано 29 мая 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск", 30 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) постановление акимата города Усть-Каменогорска "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 21 апреля 2014 года № 4841 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 9 декабря 2015 года № 14090 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4310, опубликовано 14 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", 21 января 2016 года в газетах "Алдаспан", "Устинка").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска
Е. Аймукашев
"СОГЛАСОВАНО":
Секретарь Усть-Каменогорского
городского маслихата
________________

2016 жылғы "13" 09
А. Абакумов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "15" қыркүйектегі
№ 2188 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімдігінің 02.09.2022 № 3010 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдары:
1) коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы және басшының орынбасары, бас бухгалтер;
2) барлық мамандықтағы дәрігерлер, фельдшер, мейірбике (мейіргер), диеталық мейіргер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, еңбек терапиясы жөніндегі нұсқаушы, психолог;
3) бухгалтер, экономист, заңгер, кадрлар жөніндегі инспектор, әкімшілік-шаруашылық қызмет көрсетумен айналысатын құрылымдық бөлімшесінің: қойманың, шаруашылықтың басшысы;
4) диспетчер, кезекші әкімші, хатшы-машинист, дизельдік қызмет көрсету жөніндегі механик.
2. Мәдениет саласындағы мамандар лауазымдары:
1) кітапхана меңгерушісі;
2) аккомпаниатор, кітапханашы, дыбыс операторы, мәдени ұйымдастырушы, музыкалық жетекші, хореограф, хормейстер, режиссер.

"13" 09 2016 года
А. Абакумов
Приложение
к постановлению акимата
города Усть- Каменогорска
от "15" сентября 2016 года № 2188
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Усть - Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02.09.2022 № 3010 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения, главный бухгалтер;
2) врачи всех специальностей, фельдшер, медицинская (-ий) сестра (брат), диетическая сестра, специалист по социальной работе, инструктор по трудотерапии, психолог;
3) бухгалтер, экономист, юрист, инспектор по кадрам, руководитель структурного подразделения, занятого административно-хозяйственным обслуживанием: склада, хозяйства;
4) диспетчер, дежурный администратор, секретарь-машинист, механик по обслуживанию дизельной.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) заведующий библиотекой;
2) аккомпаниатор, библиотекарь, звукооператор, культорганизатор, музыкальный руководитель, хореограф, хормейстер, режиссер.