"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы "Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 811 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 204 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 сәуірде № 4476 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 846 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 28.12.2020 № 846 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 - бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 тіркелген, 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 39 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) Риддер қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 811 қаулысын келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18- бабының 2) тармақшасына, 139 – бабының 9 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 21 қаңтардағы Заңының 31 - бабы 2 тармағына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы, оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
"Келісілді"
Риддер қалалық
мәслихатының хатшысы И. Панченко
2016 жыл "25" наурыз

О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 21 августа 2014 года № 811 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2016 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 апреля 2016 года № 4476. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 846
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 846 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 21 августа 2014 года № 811 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3485, опубликовано в газете "Лениногорская правда" № 39 от 26 сентября 2014 года) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов
"Согласовано"
Секретарь Риддерского
городского маслихата И. Панченко
"25" марта 2016 год