"Риддер қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы № 505 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 203 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 сәуірде № 4484 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 1035 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 07.11.2017 № 1035 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1, 21-баптарына, сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" 2012 жылғы 21 тамыздағы № 505 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2676 тіркелген, 2012 жылғы 5 қазанда № 40 "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 102-тармағына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов

О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 21 августа 2012 года № 505 "Об определении мест выездной торговли в городе Риддере"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 25 марта 2016 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2016 года № 4484. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2017 года № 1035
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 07.11.201 № 1035 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера "Об определении мест выездной торговли в городе Риддере" от 21 августа 2012 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2676, опубликовано 5 октября 2012 года № 40 в газете "Лениногорская правда") следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов