Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № 5-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 тамызда № 4517 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.12.2018 № 21-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда № 12353 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастардың мынадай тізбелері:
1) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
2) Батыс Қазақстан облысы бойынша ауылдық және ауданішілік автомобиль қатынастардың тізбесі 2-қосымшаға сәйкес;
3) қалалық және қала маңындағы автомобиль қатынастарының тізбесі 3-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 16-5 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года № 5-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 августа 2016 года № 4517. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-10
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.12.2018 № 21-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2015 года № 12353) Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующие перечни социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах:
1) межрайонные (междугородные внутриобластные) автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 1;
2) сельские и внутрирайонные автомобильные сообщения по Западно-Казахстанской области согласно приложению 2;
"3) городские и пригородные автомобильные сообщения согласно приложению 3.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.03.2018 № 16-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Жақыпов
Облыстық мәслихаттың хатшысы М.Құлшар

2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж.Жакупов
Секретарь областного маслихата М.Құлшар
Приложение 1
к решению
Западно-Казахстанского
областного маслихата