Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округінің Тереңкөл қыстағы аумағында карантинді тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 9 қыркүйектегі № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 4564 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы Министрлігі "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 16 тамыздағы № 271 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малынан сібір жарасы ауруының пайда болуына байланысты, Тереңкөл ауылдық округінің Тереңкөл қыстағы аумағында белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 3 тамыздағы "Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округінің Тереңкөл қыстағы аумағында карантин белгілеу туралы" № 5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4507 тіркелген, 2016 жылғы 16 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі жарияланған) күші жойылсын.
3. Тереңкөл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (С. Ищанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауылдық округінің әкімі Ж. Қайыров

О снятии карантина на территории зимовья Теренкуль Теренкульского сельского округа Казталовского района
Решение акима Теренкульского сельского округа Западно-Казахстанской области от 9 сентября 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 октября 2016 года № 4564
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления руководителя государственного учереждения "Казталовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 августа 2016 года № 271 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением заболевания сибирская язва крупного рогатого скота на территории зимовья Теренкуль Теренкульского сельского округа Казталовского района
2. Признать утратившим силу решение Теренкульского сельского округа от 3 августа 2016 года № 5 "Об установлении карантина на территории зимовья Теренкуль Теренкульского сельского округа Казталовского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4507, опубликованное 16 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Главному специалисту аппарата акима Теренкульского сельского округа (С. Ищанов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Теренкульского сельского округа Ж. Каиров