Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 445 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 23 қарашада № 16007 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Құқықтық қамтамасыз ету департаментіне осы бұйрықтың 1), 2), 3), және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
_______________ Д. Абаев
2017 жылғы 4 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
_______________Е. Сағадиев
2017 жылғы 8 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_______________Ж. Қасымбек
2017 жылғы 10 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______________Б. Сұлтанов

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 ноября 2017 года № 445. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2017 года № 16007.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент правового обеспечения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
______________ Д. Абаев
4 ноября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр образования и науки
Республики Казахстан
______________ Е. Сагадиев
8 ноября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
______________ Ж. Қасымбек
10 ноября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
______________ Б. Султанов

2017 жылғы 16 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________Т. Сүлейменов
2017 жылғы 21 қараша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 3 қарашадағы
№ 445 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін тізбесі
1. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. "Мемлекеттік орман қоры аумағында орманды жанама пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-02/405 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11882 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік орман қоры аумағында орманды жанама пайдалану қағидаларында:
1-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiндегi орман ресурстары орман пайдалануды жүзеге асыру үшiн қаражаты мен өндiрiстiк қуаттылықтары және тиiстi бiлiктiлiкке ие мамандары бар орман пайдаланушыларға 10 жылдан 49 жылға дейiнгi мерзiмге ұзақ мерзiмдi орман пайдалануға берiледi.
Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде қысқа мерзiмдi орман пайдалану құқығы:
1) мемлекеттiк орман иеленушiлер беретiн орман билетi негiзiнде бiр жылға дейiнгi мерзiмге;
2) мемлекеттік орман иеленуші мен орман пайдаланушы арасында жасалатын қысқа мерзiмдi орман пайдалану шарты негізінде бір жылдан он жылға дейiнгi мерзiмге туындайды.
Жанама орман пайдалану орманға зиян келтірмей, орман ресурстарын молықтыруға нұқсан келтірмей жүзеге асырылады.";
2-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Мемлекеттiк орман қоры аумағында орманды жанама пайдалануды жүзеге асыру тәртібі";
4-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) көкөніс өсіру, бақша өсіру, бақ өсіру және өзге де ауыл шаруашылығы дақылдарын өсіру;";
6-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) қысқа мерзімді пайдалану Кодекстің 34-бабының 1-тармағына сәйкес беріледі;";
3-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Марал өсіруді және аң өсіруді жүзеге асыру тәртібі";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

16 ноября 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Т. Сулейменов
21 ноября 2017 года
Утвержден
приказом Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 3 ноября 2017 года № 445
Перечень некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Утратил силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 18-02/405 "Об утверждении Правил побочного пользования лесом на территории государственного лесного фонда" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11882, опубликованный 10 сентября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах побочного пользования лесом на территории государственного лесного фонда, утвержденных указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Лесные ресурсы на участках государственного лесного фонда предоставляются в долгосрочное лесопользование на срок от 10 до 49 лет лесопользователям, имеющим средства и производственные мощности для осуществления лесопользования и специалистов соответствующей квалификации.
Право краткосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда возникает:
1) на срок до одного года на основании лесного билета, выдаваемого государственными лесовладельцами;
2) на срок от одного года до десяти лет на основании договора краткосрочного лесопользования, заключаемого между государственным лесовладельцем и лесопользователем.
Побочное лесное пользование осуществляется без причинения вреда лесу, без нанесения ущерба воспроизводству лесных ресурсов.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Порядок осуществления побочного пользования лесом на территории государственного лесного фонда";
подпункт 3) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"3) огородничество, бахчеводство, садоводство и выращивание иных сельскохозяйственных культур;";
подпункт 1) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"1) в краткосрочное пользование предоставляются в соответствии с пунктом 1 статьи 34 Кодекса;";
заголовок главы 3 изложить в следующей редакции:
"Глава 3. Порядок осуществления мараловодства и звероводства";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Қысқа мерзiмдi пайдалану кезінде өтініш жасалып отырған орман пайдалану түрін беру туралы мемлекеттік орман иеленушінің шешімі орман билетін беру және қысқа мерзiмдi пайдалануға жасалған мемлекеттік орман иеленуші мен орман пайдаланушы арасында жасалатын шарт түрінде ресімделеді.";
4-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Ара ұялары мен омарталар орналастыру тәртібі";
5-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"5-тарау. Көкөніс өсіруді, бақша өсіруді, бақ өсіруді және өзге де ауыл шаруашылығы дақылдарын өсіруді жүзеге асыру тәртібі";
17-тармақтың бірінші бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Көкөніс өсіру, бақша өсіру, бақ өсіру және өзге де ауылшаруашылық дақылдарын өсіру (дәрілік өсімдіктерді, жеміс және жидек дақылдарын плантацияда өсіруді қоса алғанда) үшін учаскелер мемлекеттік орман қорының ормансыз алқаптарынан беріледі. Бөлінген учаскелерде өсірілетін ауылшаруашылық дақылдарының нақты түрлері мен алқаптары келісім шартта және орман билетінде көрсетіледі.";
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Көкөніс өсіруді, бақша өсіруді, бақ өсіруді және өзге де ауыл шаруашылығы дақылдарын өсіруді жүзеге асыру кезінде суару үшін су ресурстарын пайдалануды орман пайдаланушылар 2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 95-бабы 6-тармағына сәйкес жүзеге асырады.";
6-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"6-тарау. Дәрілік өсімдіктерді, техникалық шикізатты дайындау мен жинауды жүзеге асыру тәртібі";
7-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"7-тарау. Жабайы жемістер, жидектер, жаңғақтар, саңырауқұлақтар және басқа да тамақ өнімдерін дайындау мен жинауды жүзеге асыру тәртібі";
8-тарауының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"8-тарау. Мүк, орман төсенішін және жерге түскен жапырақтарды, қамыс дайындауды жүзеге асыру тәртібі".
3. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман ресурстарын ұзақ мерзімді орман пайдалануға беру жөнінде тендерлер өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 қазандағы № 18-02/896 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12247 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде орман ресурстарын ұзақ мерзiмдi орман пайдалануға беру жөнiнде тендерлер өткiзу қағидаларында:
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Орман ресурстарын ұзақ мерзімді орман пайдалануға берілген жағдайда, мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану түрлері Кодексінің 31 тармағындағы 1-2) тармақшасында көзделген талаптарға сәйкес жүзеге асырылады.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. При краткосрочном пользовании решение государственного лесовладельца о предоставлении заявляемого вида лесопользования оформляется в виде выдачи лесного билета и договора краткосрочного лесопользования, заключаемого между государственным лесовладельцем и лесопользователем.";
заголовок главы 4 изложить в следующей редакции:
"Глава 4. Порядок размещения ульев и пасек";
заголовок главы 5 изложить в следующей редакции:
"Глава 5. Порядок осуществления огородничества, бахчеводства, садоводства и выращивание иных сельскохозяйственных культур";
часть первую пункта 17 изложить в следующей редакции:
"17. Участки для огородничества, бахчеводства, садоводства и выращивания иных сельскохозяйственных культур (включая плантационное выращивание лекарственных растений, плодовых и ягодных культур) предоставляются на нелесных угодьях государственного лесного фонда. Конкретные виды и площади выращиваемых сельскохозяйственных культур на выделенных участках указываются в договоре и лесном билете.";
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. При осуществлении огородничества, бахчеводства, садоводства и выращивания иных сельскохозяйственных культур использование водных ресурсов для полива, осуществляется лесопользователями в соответствии с пунктом 6 статьи 95 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года.";
заголовок главы 6 изложить в следующей редакции:
"Глава 6. Порядок осуществления заготовки и сбор лекарственных растений, технического сырья";
заголовок главы 7 изложить в следующей редакции:
"Глава 7. Порядок заготовки и сбор дикорастущих плодов, ягод, орехов, грибов и других пищевых продуктов";
заголовок главы 8 изложить в следующей редакции:
"Глава 8. Порядок осуществления заготовки мха, лесной подстилки и опавших листьев, камыша".
3. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 октября 2015 года № 18-02/896 "Об утверждении Правил проведения тендеров по предоставлению лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда в долгосрочное лесопользование" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12247, опубликованный 26 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах проведения тендеров по предоставлению лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда в долгосрочное лесопользование, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. В случае передачи лесных ресурсов в долгосрочное лесопользование на участках государственного лесного фонда могут осуществляться виды лесопользования, предусмотренные пунктом 1-2 статьи 31 Кодекса.".
пункт 12 изложить в следующей редакции:

"12. Тендерге қатысуға Қазақстан Республикасы азаматтарының және Қазақстан Республикасы шетелдіктер қатыспайтын заңды тұлғалары жіберіледі.
Тендерге қатысқысы келген адам лоттың (лоттардың) атауын көрсете отырып, тендер құжаттамасын алуға еркін нысанда сұраным бередi, тендер құжаттамасында белгiленген талаптарға сәйкес әрбір лот бойынша жеке-жеке тендерлік өтiнiм әзiрлейдi және оны тендердi ұйымдастырушыға мөрленген конвертпен тiркеуге тапсырады.
Тендерлік өтiнiм тiркелген сәттен бастап тендерлік өтiнiм ұсынған тұлға тендерге қатысушы мәртебесiне ие болады.".
4. "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде шөп шабу және мал жаю қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 18-02/909 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12259 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде шөп шабу және мал жаю қағидаларында:
11 және 12-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Сексеуіл ормандарынан басқа, мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде ешкi жаюға арнайы бөлiнiп, қоршалған учаскелерде ғана жол берiледi.
12. Шөп шабу мен мал жаю үшін мемлекеттік орман қоры учаскелері ұзақ мерзiмдi орман пайдалану шартының талаптарымен, ал қысқа мерзiмдi орман пайдалануға қысқа мерзiмдi орман пайдалану шарты және рұқсат беру құжаттары негiзiнде беріледi.".
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
тізбесіне 1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
тізбесіне 2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
тізбесіне 3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
тізбесіне 4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің кейбір
бұйрықтарына өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
тізбесіне 5-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 04.02.2020 № 34 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

"12. Для участия в тендере допускается граждане Республики Казахстан и юридические лица Республики Казахстан без иностранного участия.
Лицо, изъявившее желание участвовать в тендере, подает в произвольной форме запрос на получение тендерной документации с указанием наименования лота (лотов), подготавливает тендерную заявку по каждому лоту отдельно в соответствии с требованиями, установленными тендерной документацией, и представляет ее организатору тендера в запечатанном конверте на регистрацию.
С момента регистрации тендерной заявки лицо, представившее тендерную заявку, приобретает статус участника тендера.".
4. В приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 октября 2015 года № 18-02/909 "Об утверждении Правил сенокошения и пастьбы скота на участках государственного лесного фонда" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12259, опубликованный 26 ноября 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах сенокошения и пастьбы скота на участках государственного лесного фонда, утвержденных указанным приказом:
пункты 11 и 12 изложить в следующей редакции:
"11. Пастьба коз на участках государственного лесного фонда, кроме саксауловых лесов, допускается только на специально отведенных огороженных участках.
12. Участки государственного лесного фонда для сенокошения и пастьбы скота предоставляются в долгосрочное лесопользование на условиях договора долгосрочного лесопользования, а в краткосрочное лесопользование – на основании договора краткосрочного лесопользования и разрешительных документов.".
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Заявление
Сноска. Приложение 1 утратило силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Журнал регистрации договоров долгосрочного и краткосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда
Сноска. Приложение 2 утратило силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Регистрационный номер договоров долгосрочного и краткосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Типовая форма договора долгосрочного лесопользования
на участках государственного лесного фонда
____
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Типовая форма договора краткосрочного лесопользования
на участках государственного лесного фонда
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом и.о. Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 04.02.2020 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).