Есіл ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 2 "Шілікті ауылының көшесіне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Есіл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 5744 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Есіл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл ауылдық округі әкімінің "Шілікті ауылының көшесіне атау беру туралы" 2010 жылғы 1 маусымдағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-125 болып тіркелген, 2010 жылғы 16 шілдеде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2010 жылдың 5 наурыздағы Шілікті ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Есіл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауылдық округінің әкімі Е.Овчинников
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Г.Карасаева
13.01.2017 ж.
Астрахан ауданының "Құрылыс,
сәулет және қалақұрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Н.Кулаков
13.01.2017 ж.

О внесении изменения в решение акима Есильского сельского округа от 1 июня 2010 года № 2 "О присвоении наименования улице в селе Шиликти"
Решение акима Есильского сельского округа Астараханского района Акмолинской области от 13 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 февраля 2017 года № 5744
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Есильского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Есильского сельского округа "О присвоении наименования улице в селе Шиликти" от 1 июня 2010 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-125, опубликовано 16 июля 2010 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Шиликти от 5 марта 2010 года, аким Есильского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Есильского сельского округа Е.Овчинников
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Астраханского района Г.Карасаева
13.01.2017 г.
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел строительства,
архитектуры и градостроительства"
Астраханского района Н.Кулаков
13.01.2017 г.