Колутон ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 1 маусымдағы № 2 "Колутон ауылындағы көшелер атауларын қайта атау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Колутон ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5922 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Колутон ауылдық округі әкімінің "Колутон ауылындағы көшелер атауларын қайта атау туралы" 2009 жылғы 1 маусымдағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-6-101 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 шілдеде "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2008 жылдың 3 маусымдағы Колутон ауылы азаматтары жиынының № 5 хаттамасын ескере отырып, Колутон ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Колутон ауылдық
округінің әкімі
Т.Мухамеджанов

О внесении изменения в решение акима Колутонского сельского округа от 1 июня 2009 года № 2 "О переименовании улиц в селе Колутон"
Решение акима Колутонского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 мая 2017 года № 5922
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Колутонского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Колутонского сельского округа "О переименовании улиц в селе Колутон" от 1 июня 2009 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-101, опубликовано 9 июля 2009 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола № 5 схода жителей села Колутон от 3 июня 2008 года, аким Колутонского сельского округа РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Колутонского
сельского округа
Т.Мухамеджанов