2018 жылға арналған Жарқайың ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № А-11/418 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 6166 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес, 2018 жылға арналған Жарқайың ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданы
әкімінің м.а.
Д.Шәкіров
Жарқайың ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаркаинском районе на 2018 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 1 ноября 2017 года № А-11/418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 ноября 2017 года № 6166.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Жаркаинском районе на 2018 год, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о акима Жаркаинского района Д.Шакиров
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаркаинского района

2017 жылғы "1" 11
№ А-11/418 қаулысына
1 қосымша
Жарқайын ауданы бойынша 2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Жарқайың ауданының "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
121
2%
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "1" 11
№ А-11/418 қаулысына
2 қосымша
Жарқайын ауданы бойынша 2018 жылға бас бостандығынан айыру орандарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы

от "1" 11. 2017 года
№ А-11/418
Установленная квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих
на учете службы пробации по Жаркаинскому району на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" Жаркаинского района
121
2%
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от "1" 11. 2017 года
№ А-11/418
Установленная квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы по Жаркаинскому району на 2018 год

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 28.11.2018 № А-12/369 қаулысымен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Жарқайың ауданының "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
121
2
2
"Айко" шаруа қожалығы
4
1

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 28.11.2018 № А-12/369 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" Жаркаинского района
121
2
2
Крестьянское хозяйство "Айко"
4
1