Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округі Жантеке ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 6182 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округі әкімінің 05.12.2018 № 3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2017 жылғы 6 маусымдағы № 01-37/104 ұсынысы бойынша, Қарашалғын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округінің Жантеке ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарашалғын ауылдық
округінің әкімі
Қ.Жұмашев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Жантеке Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района
Решение акима Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 10 ноября 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 ноября 2017 года № 6182. Утратило силу решением акима Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 5 декабря 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 05.12.2018 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора от 6 июня 2017 года № 01-37/104 аким Карашалгинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жантеке Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района, в связи с возникновением болезни бруцеллез.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Карашалгинского
сельского округа
К.Жумашев